Cennik krajowy - UPS Standard


Serwisy: UPS Standard | UPS Express Saver | UPS Express | UPS Express Plus

Strefa 2 - Koperta z dokumentami

Waga Cena netto Cena brutto

do 2.00 kg 34,18 zł 42,04 zł

Strefa 2 - Paczka

Waga Cena netto Cena brutto

do 20.00 kg 34,18 zł 42,04 zł
do 30.00 kg 34,67 zł 42,64 zł
do 50.00 kg 41,50 zł 51,05 zł
do 55.00 kg 46,98 zł 57,79 zł
do 60.00 kg 52,54 zł 64,62 zł
do 65.00 kg 57,81 zł 71,11 zł
do 70.00 kg 63,31 zł 77,87 zł


Wysyłaj wygodnie paczki i dokumenty z UPS

Fastpost.pl to nowoczesna platforma logistyczna, dzięki której wysłanie przesyłek kurierskich stało się dużo łatwiejsze. Z nami możesz błyskawicznie wysłać paczkę w dowolne miejsce w kraju i na świecie. Współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi cieszącymi się uznaniem i zaufaniem klientów. Wśród nich jest też kurier UPS - cennik usług tej największej na świecie firmy kurierskiej jest naprawdę konkurencyjny.

Firma kurierska UPS jest obecna na rynku klientów indywidualnych i firmowych od ponad stu lat. Przez ten czas udało jej się rozwinąć sieć spedycyjną obejmującą swoim zasięgiem cały świat. To marka, która jako pierwsza zdecydowała się na wybór transportu lotniczego, co znacznie poszerzyło zasięg i przyspieszyło dostarczanie przesyłek. Firma kurierska UPS to ceny dostępne dla każdego klienta. Niezależnie od tego czy prowadzisz własny biznes, czy po prostu chcesz komuś wysłać paczkę, z firmą UPS zrobisz to wygodnie i szybko. Zapoznaj się z cennikiem przewoźnika UPS.

Błyskawiczne przesyłki kurierskie UPS tylko z fastpost.pl

Nasze nowoczesne rozwiązania sprawiają, że procedura zamawiania kuriera stała się maksymalnie uproszczona. Strona internetowa fastpost.pl pozwala w sposób intuicyjny na nadanie przesyłki kurierskiej UPS prosto pod wskazany adres. A co najważniejsze, nie musisz nawet wychodzić z domu! Wszystkie niezbędne formalności dopełnisz samodzielnie za pośrednictwem internetu. Cała procedura zajmie Ci to najwyżej kilka minut i poradzi sobie z nią nawet osoba, która na co dzień nie pracuje z komputerem. Sama przesyłka kurierska dociera do odbiorcy przesyłki zwykle na drugi dzień roboczy od nadania.

Wybierając usługi UPS, gwarantujesz sobie usługę na najwyższym poziomie. Zamówiony kurier przyjedzie po odbiór paczki prosto do Twojego domu lub firmy o wskazanej godzinie. Jeżeli chcesz doprecyzować godzinę, albo zmienić miejsce odbioru przesyłki, dostaniesz numer do kuriera. Po nadaniu paczki możesz skorzystać z opcji śledzenia przesyłki. Dzięki temu sprawdzisz przez internet, gdzie Twoja paczka znajduje się w danym momencie. Będziesz znał nawet dokładny moment doręczenia jej adresatowi. Zamów kuriera, aktualny cennik przesyłek sprawdzisz na naszej stronie internetowej.