Najlepszy kurier dla firmy z Niemiec

Data dodania: 2020-08-20


Produkty z Niemiec cieszą się popularnością już od długiego czasu. Mówi się że coś jest „niemieckiej jakości” jako wyznacznik dobrze wykonanej pracy. Nie jest to bezpodstawne, gdyż nasi zachodni sąsiedzi mają bardzo dobrze rozwiniętą gospodarkę. Przekłada się to na jakość wyrabianych przez nich dóbr, a co za tym idzie opłacalnym jest prowadzenie interesów z firmami zza naszej zachodniej granicy. Jednak żeby miało to racje bytu, potrzebne są firmy kurierskie, które pozwolą na szybki i sprawny międzynarodowy przepływ towarów. Bez tego nie będzie możliwe prowadzenie owocnych interesów opartych na imporcie i eksporcie różnego rodzaju dóbr. Sklepy internetowe często stawiają właśnie na sprowadzanie różnego rodzaju towarów i sprzedawanie ich w naszym kraju po okazyjnej cenie, która jednak jest na tyle wysoka, że zostawi przedsiębiorce „na plusie”. Dlatego też warto zainwestować w usługi kurierskie, które będą zarówno najwyższej jakości, jak i najlepiej opłacalne od strony ekonomicznej. Nie jest to łatwe zadanie, by znaleźć taką ofertę, jednak jest to jak najbardziej możliwe. FastPost.pl powstało właśnie z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swoje firmy i korzystać usług kurierskich. Dzięki nam szybko i tanio nadasz paczkę, a nawet całą paletę! Wszystko przy pomocy jednej strony! Bez wychodzenia z domu!

 

Tania wysyłka paczek kurierskich

FastPost.pl zapewnia łatwe nadawanie paczek bez wychodzenia z domu. Jedyne czego potrzeba to urządzenie z dostępem do internetu. Wchodząc na stronę główną wystarczy wypełnić widniejący tam formularz zgłoszeniowy. Wybrać czy przesyłka ma być paczką, czy paletą bądź listem. Wpisać wymiary oraz wagę, wybrać kraj docelowy importu lub eksportu i wycenić. Widoczna kwota to ostateczna należność do zapłaty. Wliczając w to wszystkie ewentualne obciążenia finansowe związane z dodatkowymi opłatami (jeśli takowe będą).

Za pomocą naszej strony wyślą państwo paczki firmami takimi jak: UPS, DHL, DPD, Fedex, Poczta Polska oraz Inpost dla paczek, z czego dwie z nich oferują import i eksport międzynarodowy (UPS i DPD). Warto również wspomnieć, że wysyłamy paczki niemalże na cały świat, co gwarantuje jakość oferowanych usług. Wszystko najszybciej oraz w najniższych na rynku cenach!

Sprawdź: Palety do Niemiec, Cennik paczek do Niemiec

Tania wysyłka do Niemiec

Za pomocą naszej strony mogą państwo wysłać również palety. Zarówno krajowe, jak i międzynarodowe zlecenia. Palety wyceniane są indywidualnie, przez co trudno powiedzieć jaka będzie cena za taką wysyłkę, lecz firmy które podejmą się tego zadania to: Rhenus, Raben oraz Pekaes. Wszystkie z nich są liderami na rynku. Gwarantują jakość oraz szybkość wykonywania usług.

 

Jak szybko wysłać paczkę z do Niemiec?

Po rejestracji na naszej stronie, będą państwo mieli możliwość korzystania z tzw. książeczek adresowych. Można tam zapisywać konkretne dane dostawcze, które potem jednym kliknięciem można skopiować do formularza. Jest to bardzo wygodne dla firm, które często wysyłają przesyłki do tych samych miejsc. Wszystkie formalności na jednej stronie internetowej fastpost.pl

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):