Paczki do Niemiec cennik

Data dodania: 2020-08-20


Nasi zachodni sąsiedzi, są jednym z najczęściej wybieranych krajów do emigracji zarobkowej. Jest to spowodowane wieloma czynnikami. Głównym jednak pozostaje sytuacja ekonomiczna w Niemczech. Jest ona znacznie lepsza niż u nas w Polsce, dzięki czemu zarobki, oraz interesy prowadzone za zachodnią granicą są jak najbardziej opłacalne. Sytuacja z koronawirusem przyczyniła się do jeszcze większych niż zazwyczaj zakupów przez internet i popytu na kurierów międzynarodowych, jak i tych krajowych. Dlatego też ważnym jest, by szybko i w łatwy sposób nadać przesyłkę. Jednak jak zrobić to bezproblemowo? Z pomocą przychodzi FastPost.pl – jest to strona internetowa stworzona z myślą o błyskawicznym nadawaniu paczek, zamawianiu kuriera oraz śledzenia przesyłek dzięki systemowi lokalizacji paczek!

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Sprawdź: Kurier do Niemiec, Przesyłki do Niemiec, Paleta do Niemiec

Jak wysłać paczkę do Niemiec?

Dzięki FastPost jest to bardzo łatwe. Wystarczy wejść na stronę główną i wypełnić niezbędny formularz, który pozwoli na oszacowanie ceny przesyłki jaką zamierzamy wysłać. Wystarczy wypełnić niezbędne pola. Wagę, wymiary paczki oraz wybrać jakie będzie opakowanie przesyłki. Następnie zaznaczyć do jakiego kraju chcemy wysłać paczkę. Gdy już to zrobimy wystarczy zaznaczyć dodatkowe opcje, czyli czy przesyłka ma być ubezpieczona, lub też pobraniowa. Następnie klikamy żółty przycisk „wyceń”. Strona automatycznie zliczy wszystkie koszta związane z transportem paczki. Zobaczymy „kafelki” z nazwą firmy kurierskiej, która realizuje takie usługi, oraz kwotę, jaką należy zapłacić .Następnie wybieramy, uzupełniamy wszystkie dane kontaktowe, opłacamy przesyłkę i czekamy na kuriera.

Międzynarodowe zlecenia kurierskie oferuje firma UPS oraz kurier DPD. Są to liderzy na rynku usług kurierskich.

FastPost oferuje eksport na terenie niemalże całego świata, gwarantując przy tym szybkość, łatwość w obsłudze oraz przystępne śledzenie przesyłek z wielu firm kurierskich naraz.

 

Ile kosztuje przesyłka do Niemiec?

W społeczeństwie wciąż krąży przekonanie, że wysłanie paczki za granice musi być drogie i nieopłacalne. Jest to na szczęście jedynie mit, który został zakorzeniony już wiele lat temu, lecz w obecnych czasach nie ma przełożenia na rzeczywistość. Koszt przesyłki do Niemiec korzystając z usług firmy DPD to koszt rzędu około 38zł netto. Jeśli natomiast chcielibyśmy wysłać przesyłkę poprzez UPS, będzie to kosztować mniej więcej 89,61zł netto, oczywiście w zależności od wielkości paczki. Na stronie FastPost.pl pokazana kwota zawiera wszystkie opłaty, dzięki czemu nie trzeba martwić się o ewentualne dodatkowe opłaty.

 

Ile idzie przesyłka do Niemiec?

Z racji, że są to nasi zachodni sąsiedzi błędne jest przekonanie, że paczka będzie szła długo. W dzisiejszych realiach przesyłka do Niemiec idzie mniej więcej 2/5 dni roboczych w przypadku transportu drogowego oraz 1/2 dni robocze w przypadku przesyłek lotniczych. Doręczenie jednak będzie oczywiście uzależnione od kilku czynników. Pierwszym będzie dzień, w którym nadano paczkę, gdyż weekendy naturalnie wydłużają okres transportu. Drugim czynnikiem jest miejsce docelowe doręczenia. Jeśli jest to duże miasto – okres ten ulegnie skróceniu, jeśli natomiast mała wieś oddalona od zabudowań – okres ten nieznacznie się wydłuży.

Dzięki FastPost mogą państwo śledzić swoją przesyłkę i stale wiedzieć gdzie się znajduje!

Więcej informacji znajdziesz w naszym cenniku międzynarodowym.