Wysyłka palet przemysłowych

Data dodania: 2021-09-20


Jesteśmy nowoczesnym pośrednikiem, który ułatwia proces wysyłania przesyłek paletowych w dowolny rejon kraju oraz całego świata. Wysyłka palet przemysłowych jest możliwa dzięki współpracy z dużymi firmami kurierskim, które od lat działają na terenie naszego kraju. Przemysłowa paleta z FastPost.pl dojedzie w dowolne wybrane miejsce szybko i na czas. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i zamówienia wysyłki paletowej poprzez portal internetowy FastPost.pl. Warto także dowiedzieć się więcej o naszych usługach i zasadach, jakie obowiązują w przypadku przesyłek palet przemysłowych.

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Czym charakteryzują się palety przemysłowe?

Palety przemysłowe to optymalny zamiennik dla palety typu EPAL, który cechuje się dowolnym wymiarem klocków oraz desek. Nośnik tego typu nie podlega żadnej unifikacji, a także w produkcji nie ma narzuconych żadnych norm. Paleta typu przemysłowego występuje w bardzo wielu wymiarach, a jej nośność jest także uwarunkowana potrzebami każdego typu klienta. Jak odróżnić zwykłą paletę przemysłową od innych? Wystarczy tylko spojrzeć na oznaczenia. Wzmiankowany przez nas rodzaj nie posiada żadnych znaków na klockach i nie podlega kontroli stowarzyszenia EPAL. W FastPost możemy zagwarantować wszystkim przedsiębiorcom przemysłowe przesyłki paletowe w bardzo atrakcyjnych cenach. Warto skorzystać już teraz z naszej oferty.

Cena wysyłki palety przemysłowej

Naszym atutem są świetne ceny, które są bardzo konkurencyjne na polskim rynku. W ramach przewozów krajowych i międzynarodowych możemy Ci zaoferować atrakcyjne stawki, które są oparte o taryfę przewozową największych firm kurierskich operujących na terenie naszego kraju. Wejdź na naszą stronę internetową, gdzie przy pomocy prostego formularza możesz łatwo ustalić cenę za przesłanie jednej lub kilku palet przemysłowych. Wysyłka palet przemysłowych cennik ma dostosowany do sposobu transportu, którego wymaga. Oznacza to, że ze specjalne traktowanie przesyłki należy uiścić większą opłatę. Wybierz operatora, który Cię najbardziej interesuje i sprawdź w tabeli wszystkie niezbędne informacje na temat stawek cenowych. Wysyłaj wygodnie palety przemysłowe z FastPost.pl przy pomocy profesjonalnych firm kurierskich.

Przesyłki kurierskie na palecie przemysłowej — operatorzy

FastPost to tania wysyłka palet przemysłowych - jest to możliwe dzięki współpracy z najlepszymi operatorami kurierskimi działającymi na polskim oraz międzynarodowym rynku przewozowym. Współpracujemy z takimi firmami jak:

 • DPD
 • Geis
 • UPS
 • FedEx
 • InPost
 • DHL
 • Poczta Polska
 • EuroTrans
 • Rhenus
 • Raben
 • Ambro Express.

Warto zapoznać się z naszą atrakcyjną ofertą przewozową, która opiera się o nowoczesne rozwiązania logistyczne, które wypracowali nasi doświadczeni przewodnicy. W ramach FastPost.pl uzyskujesz dostęp do innowacyjnych narzędzi i możliwość szybkiego przesłania palety przemysłowej w dowolne miejsce na terenie Polski oraz całego świata. Wysyłka palety przemysłowej jeszcze nigdy nie była tak prosta i szybka.

Wyślij paletę przemysłową kurierem

To bardzo prosta czynność i nie wymaga wielkiego zachodu. Nadanie przesyłki paletowej rozpoczyna się od wypełnienia naszego formularza, gdzie podajesz wszystkie niezbędne dane adresowe, wagę oraz wymiary palety z towarem. Pamiętaj, że prawidłowe zabezpieczenie towaru na palecie jest w Twojej gestii — kurier może odmówić przyjęcia zlecenia, dlatego należy zadbać o stabilność ładunku i prawidłowe zabezpieczenie folią, sznurkami oraz taśmą pakową. Kolejnym etapem jest wybranie interesującego Cię przewoźnika i opłacanie usługi. Na samym końcu pozostaje tylko czekanie na kuriera, który przejmie od Ciebie ładunek i zawiezie go do wskazanego miejsca. Z FastPost nadanie przesyłki paletowej jest dziecinnie proste.

Najtańsza wysyłka palet przemysłowych z FastPost

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi nowoczesnymi usługami i gwarantujemy, że Twoje palety przemysłowe dotrą w każde miejsce cało i bezpiecznie. Zaufało nam już sporo firm i sklepów internetowych, które codziennie zlecają nam kolejny przewóz ładunków oraz paczek. FastPost to doskonały pośrednik, który w jednym miejscu, a także w atrakcyjnej cenie gwarantuje dostarczenie przesyłki na terenie całego kraju oraz świata. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi warunkami, cennikiem ułożonym według operatorów kurierskich oraz nowoczesnymi narzędziami logistycznymi, które pozwolą Ci śledzić paczkę. W FastPost paleta przemysłowa dotrze szybko, na czas i w dobrej cenie!

Poza paletami przemysłowymi w ofercie również: