Cennik przesyłek paletowych zagranicznych

Data dodania: 2021-09-20


W FastPost.pl zamówisz nie tylko profesjonalne przesyłki krajowe, ale także możesz wysłać swoją paletę z ładunkiem za granicę. Transport palety za granicę jest prosty, a atrakcyjna cena z pewnością zachęci Cię do skorzystania z naszych usług. Największym atutem FastPost jest to, że wszystko załatwisz w jednym miejscu o dowolnej porze, a także w weekendy. Wycena palety za granicę jest bardzo łatwym procesem - zyskasz pełen wgląd we wszystkie koszta, a także w 100% wiesz, za co płacisz. Dlatego, jeżeli musisz skorzystać z usług kurierskich i wiąże się to z wysłaniem ładunku za granicę, to najlepiej postawić na nasz nowoczesny serwis logistyczny. U nas będzie nie tylko najtaniej, ale także zaoszczędzisz sporo cennego czasu.

Transport palet za granicą — cennik sprawdzisz u nas!

Nie chcemy Ci zajmować dużo czasu, a także gwarantujemy dostęp do pełnego cennika przewozów zagranicznych w jednym miejscu. Znajdziesz u nas bogaty wybór pakietów przewozowych w ramach kilku operatorów kurierskich. Zagraniczna wysyłka paletowa z FastPost.pl jest niezwykle prosta, a przejrzysty cennik pozwoli Ci wybrać optymalną ofertę. Z nami handel zagraniczny jest o wiele łatwiejszy i znacznie upraszczamy prowadzenie usługi eksportu i importu poprzez firmy kurierskie z zasięgiem międzynarodowym. Korzystanie z naszych ofert to znacznie mniej obowiązków dla Ciebie oraz Twoich pracowników. A świetna cena wysyłki palety za granicę z pewnością zachęci Cię do dalszej współpracy z nami.

Wysyłka palety za granicą — cena i łatwa wycena

Jesteśmy profesjonalną platformą logistyczną - oprócz przejrzystego cennika poznasz także konkretne koszty związane z wysyłką Twojej palety za granicę. Polecamy skorzystanie z naszego kalkulatora, który bierze pod uwagę wiele zmiennych. Z łatwością dobierze odpowiedni pakiet przewozowy aktualnie obowiązujący u przewoźników, z którymi współpracujemy. Cena wysyłki palety za granicą to nie tylko kwestia wymiarów Twoich ładunków, ale także usług dodatkowych — w tym kwestii ubezpieczenia. Na całe szczęście nie jest to bardzo zawiła sprawa i dokładne informacje dotyczące cennika danego operatora znajdziesz w wyszczególnionych sekcjach. U nas z łatwością porównasz wszystkie oferty i wybierzesz tę najlepszą.

Kurier, paleta, cena — i szybka dostawa!

W ramach naszego serwisu współpracujemy z profesjonalnymi operatorami, którzy gwarantują kadrę dobrze wyszkolonych kurierów, a także nowoczesne narzędzia logistyczne pozwalające sprawdzić, na jakim etapie jest paczka wysłana za granicę. Swoją paletę z ładunkiem możesz powierzyć w ramach usług:

  • DPD Import
  • DPD Export
  • UPS Export Standard
  • UPS Import Standard
  • UPS Export Express Saver
  • UPS Import Express Saver.

 

Wycena przesyłki paletowej może odbyć się przy pomocy kalkulatora lub poprzez kontakt z naszym konsultantem. Jeżeli chcesz poznać dokładne stawki obowiązujące w ramach tych usług, to w zakładkach masz wyszczególniony tonaż oraz koszty odprawy celnej i dopłat do stref w konkretnych krajach Unii Europejskiej i spoza obszaru EOG.

Kurier palety za granicę dostarczy w świetnej cenie

Zawsze wychodzimy naprzeciw naszym klientom i dbamy o to, żeby mieli pełen zarys kosztów, a także nie tracili cennego czasu na skomplikowane procedury logistyczne. W FastPost czeka na Ciebie kurier, a cena za paletę zagraniczną z pewnością zachęci Cię do wysyłania paczek przez nasz serwis. Nasza platforma jest zaprojektowana tak, żeby maksymalnie ułatwić proces zamawiania kuriera. List przewozowy za każdym razem generuje się automatycznie i wystarczy go tylko wydrukować, a potem wręczyć kurierowi. Przesyłka paletowa zagraniczna i nasz cennik to świetna okazja - dodatkowo masz także dostęp do nowoczesnych narzędzi. Pozwolą Ci one śledzić przesyłkę, a także poinformują Cię o dostarczeniu jej do adresata.

Wycena palety za granicą — skontaktuj się z nami

Nie chcesz korzystać z kalkulatora lub nie znalazłeś dla siebie optymalnego pakietu przewozowego? W takim razie skonsultuj z naszym pracownikiem poprzez biuro obsługi klienta. Na podstawie dostarczonych przez Ciebie informacji dokładnie wycenimy wartość Twojego zlecenia, a także spróbujemy dobrać najatrakcyjniejszą ofertę dla Ciebie. Lubimy pomagać naszym klientom i możemy zaoferować naprawdę wiele możliwości w ramach przesyłek zagranicznych. Sprawna wysyłka palety za granicę kurierem jest możliwa, a cena na FastPost.pl będzie naprawdę atrakcyjna. Skontaktuj się z naszym konsultantem telefonicznie albo mailowo.

Cennik przesyłek paletowych zagranicznych na FastPost.pl

Przewóz palet za granicę z FastPost to wygoda, a przejrzysty cennik pozwoli Ci wybrać odpowiednią ofertę. U nas możesz liczyć nie tylko na profesjonalny dobór pakietów przewozowych w bardzo atrakcyjnych cenach, ale także na profesjonalną obsługę. Zawsze jesteśmy dla Ciebie do dyspozycji w godzinach pracy naszego biura, ale o późnej porze można także wysłać do nas wiadomość przez formularz kontaktowy lub na maila. FastPost to nowoczesny serwis logistyczny, który skupia w sobie najtańsze i najlepsze pakiety przewozowe na przesyłki paletowe zagraniczne.

 

 

Paletę za granicę wyślesz różnymi kurierami: