Wysyłka europalety kurierem

Data dodania: 2021-09-20


Jest to oferta skierowana dla przedsiębiorców, którzy działają w Polsce oraz poza granicami kraju. W ramach serwisu FastPost.pl możesz skorzystać z atrakcyjnych pakietów, takich jak:

  • przewóz towaru na palecie w ramach przesyłek krajowych;
  • wysyłka palety euro w ramach przewozu międzynarodowego;
  • wykup ubezpieczenia oraz dodatkowych usług kurierskich w ramach różnych przewoźników;
Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
W FastPost czeka na Ciebie profesjonalny wybór pakietów przewozowych, które pozwolą Ci na sprawne dostarczenie towaru na palecie typu euro z dowolnego punktu w Polsce do każdego miejsca na terenie naszego kraju, Europy, a nawet świata. To usługa, która powinna Ci szybko przypaść Ci do gustu.

Na czym polega transport europalet?

Palety Euro są kolejnym dobrym pomysłem na wysyłkę przesyłek europejskich, który znacznie uprościł logistykę, a także znacząco obniżył koszty wśród przewoźników. Pomysłodawcą jest stowarzyszenie EPAL, które powstało we współpracy z przewoźnikami kolejowymi w 1991 roku i opracował paletę o standardowym rozmiarze. Dzisiejsza standardowa europaleta ma wymiary 1200x800x144 milimetrów i rozpowszechniła się także w branży drogowej, morskiej oraz lotniczej. Jest to kolejny dobry standard, którego warto się trzymać, pozwalający na jeszcze większą unifikację branży. Przekłada się to w większą mobilność oraz łatwość prowadzenia działalności logistycznej w kilku krajach naraz.

Ile kosztuje wysyłka europalety?

Cennik przesyłek europaletowych odczytasz w zakładce na naszej stronie. Warto także skorzystać z naszego kalkulatora i wpisać wysokość, długość, szerokość oraz ilość drewnianych palet. Pamiętaj, żeby zaznaczyć opcję paleta, która znajduje się w bocznym menu. Nasz kalkulator pozwoli Ci z łatwością wycenić swój ładunek, a także zaproponuje atrakcyjne cenowo pakiety przewozowe od różnych przewoźników, którzy z nami współpracują. Nasza oferta na przewóz ładunku na europalety jest nie tylko atrakcyjna cenowo, ale także bardzo przejrzysta. W jednym miejscu masz okazję porównać wszystkie oferty i wybrać dla siebie najlepszy pakiet kurierski. Koszt wysyłki europalety możesz także ustalić z naszym konsultantem. Wystarczy, że skontaktujesz się z biurem obsługi klienta telefonicznie, mailowo, za pośrednictwem formularza kontaktowego lub przez Skype.

Tania wysyłka europalety — krok po kroku

Warto teraz przejść do procedur, które obowiązują w naszym serwisie logistycznym. Wysyłka europalety kurierem poprzez FastPost.pl jest dziecinna prosta i nie wymaga od Ciebie poświęcenia wiele czasu. Wystarczy przejść kilka prostych etapów:

  • dokonaj wyceny przy pomocy naszego kalkulatora, a potem przejdź do formularza;
  • wypełnij formularz i wybierz odpowiadający Ci pakiet przewozowy;
  • możesz także zdecydować się na ubezpieczenie i kilka dodatków w ramach różnych firm kurierskich;
  • dokonaj opłaty za kuriera przelewem bankowym lub tzw. Skarbonką;
  • poczekaj na akceptację płatności i wygenerowanie listu przewozowego;
  • przygotuj ładunek na europalecie i dobrze go zabezpiecz;
  • poczekaj na kuriera i przekaż mu przesyłkę z listem przewozowym.

Wysyłka palety euro z FastPost

Transport europalet kurierem jest dziecinnie prosty, a dodatkowo też bardzo tani. Jesteśmy przekonani, że w naszym sklepie internetowym znajdziesz odpowiedni pakiet przewozów na trasach krajowych lub międzynarodowych i będziesz bardzo zadowolony z ceny. Współpracujemy z najlepszymi spedytorami i dlatego warto nam powierzyć ładunek na europaletach, którzy zostanie dostarczony do wybranego adresata na czas. Kurier zamówiony w FastPost to świetny wybór! Nasze usługi są skierowane do przedsiębiorców, osób prowadzących handel typu e-commerce, ale także indywidualny klient znajdzie tu coś dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi profesjonalnymi usługami spedycyjnymi i mamy nadzieję, że zdecydujesz się na dłuższą współpracę z nami.

Poza paletami euro wysyłamy również inne rodzaje palet: