Wysyłka palet na wymiar

Data dodania: 2021-09-20


Jesteśmy atrakcyjną platformą logistyczną dla przedsiębiorców i właścicieli sklepów internetowych, którzy potrzebują dobrego miejsca, gdzie będą mogli nadać nie tylko paczki, ale także ładunki na paletach. Wysyłka palet pod wymiar to jedna z naszych specjalności. Możemy zagwarantować współpracę z dobrze przygotowanymi firmami kurierskimi. Dzięki temu Twoja paleta nie tylko dojdzie na czas, ale także ładunek na niej nie zostanie uszkodzony w drodze. Palety na wymiar możesz wycenić przez nasz kalkulator, który pokaże atrakcyjne pakiety przewozowe. Operujemy na rynku krajowym i międzynarodowym. Postaw na nasze sprawdzone i nowoczesne usług w atrakcyjnych cenach.

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Wysyłka palet w wyjątkowych rozmiarach

Z naszych usług korzysta już wiele firm, które codziennie są zmuszone posługiwać się paletami o niestandardowych wymiarach. Jesteśmy bardzo otwarci na każdego klienta - paleta na wymiar nie stanowi dla nas żadnego problemu. Wystarczy tylko, że wypełnisz formularz i podasz wszystkie wymiar swojej palety, włączając to wysokość ładunku. Następnie zasugerujemy Ci jeden z wielu pakietów przewozowych dostępnych w naszej ofercie. Transport palet pod wymiar to jedna z naszych specjalności. Skorzystaj już teraz z naszego formularza na stronie FastPost.pl i nadaj swoją paletę z ładunkiem w dowolne miejsce na terenie Polski lub świata. Współpracujemy z najlepszymi operatorami logistycznymi, takimi jak Raben, Rhenus, DPD lub FedEx. FastPost to gwarancja szybkiego dostarczenia przesyłki na czas.

Wysyłka palet o niestandardowych rozmiarach — wycena

Ile kosztuje transport palet o niestandardowym rozmiarze? Obawiasz się znacznych kosztów? Nie bój się na zapas i skorzystaj z naszego kalkulatora na stronie FastPost.pl. Wypełniając wymagane rubryczki, uzyskasz dokładną informację z wyszczególnieniem najlepszych pakietów dostępnych w naszej ofercie. Oczywiście o wycenę możesz także poprosić jednego z naszych konsultantów. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub mailowo. Przewóz palet o niestandardowym wymiarze z FastPost jest naprawdę dziecinnie prosty, a także oszczędzisz z nami sporo cennego czasu. Wypróbuj nasze usługi logistyczne już teraz i powierz swoją paletę w doświadczone ręce FastPost.

Transport palet pod wymiar — atrakcyjne ceny

Dlaczego warto nam zaufać? Ponieważ znamy się dobrze na logistyce, a także nie boimy żadnych wyzwań. FastPost to miejsce, gdzie Twoja paleta na wymiar zostanie nie tylko profesjonalnie wyceniona, ale także skorzystasz z atrakcyjnych cenowo pakietów przewozowych. Oczywiście za każdym razem zamawiając kuriera przez naszą stronę internetową, musisz pamiętać o prawidłowym zabezpieczeniu ładunku. Każdy z nas chce, żeby przesyłka dotarła na miejsce nie tylko szybko i sprawnie, ale także w całości. Jeżeli masz towar na niestandardowej wielkości palecie i potrzebujesz go wysłać w Polsce albo za granicą, to najlepiej zajrzyj na naszą stronę FastPost.pl. Tam zrobisz to nie tylko szybko, ale także sprawnie i w dobrej cenie.

Poza paletami na wymiar sprawdź również