Najlepszy kurier dla firm z Anglii

Data dodania: 2020-08-21


Wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej było szokiem dla wielu ludzi. Najczęściej zadawanym pytaniem przez przedsiębiorców było: „co z eksportem i importem towarów?”. Logika podpowiadała, że nie powinno się nic zmienić, jednak zawsze był wątpliwości, które należało sprawdzić. Dlatego też można wszystkich uspokoić, gdyż handel i przepływ towarów z oraz do Anglii nie ulegnie żadnej zmianie. Cło również nie zostanie nałożone. Wszystkie kontakty handlowe będą odbywać się na takich samych zasadach jak do tej pory. Bardzo dużo przedsiębiorców prowadzi interesy z firmami z wysp, gdyż jest to bardzo opłacalne, a korzyści są obopólne. Wiadomym jest, że każdy interes, którego przedmiotem są wyprodukowane wcześniej dobra, potrzebuje usług transportowych, by rzeczy te mogły znaleźć się w kraju docelowym ich rozpowszechnienia i sprzedania. Dlatego też ważne jest, by zadbać o najwyższej jakości usługi kurierskie, które oprócz szybkości świadczenia, będą również korzystne ekonomicznie. Tutaj z pomocą przychodzi FastPost.pl. Strona internetowa powstała z myślą o ułatwieniu korzystania z usług firm kurierskich. Każdy przedsiębiorca powinien wiedzieć, że przy pomocy brokera kurierskiego można zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze.

 

Warto poznać: Cennik przesyłek zagranicznychJaki kurier do Anglii?, Tani kurier do Anglii, Cennik paczek do Anglii, Wysyłka paczki do Anglii

Tania wysyłka paczek do Anglii

FastPost oferuje szybkie nadanie paczki, jej wycenę, zamówienie kuriera, a nawet śledzenie przesyłki dzięki specjalnemu systemowi, który pokazuje aktualny status świadczonej usługi. Na naszej stronie mogą państwo skorzystać z oferty wielu firm kurierskich, których wieloletnie doświadczenie przekłada się na najwyższą jakość oferowanych usług. Paczkę wysłać można za pomocą: UPS, DHL, DPD, Fedex, Poczta Polska oraz Inpost, jednak dla przesyłek międzynarodowych są to UPS oraz DPD. Obie firmy zapewniają szybki transport, dzięki czemu czas dostawy paczek do Anglii i na odwrót to około 3/4 dni robocze w zależności od warunków.

Warto pamiętać, że poprzez FastPost można wysłać paczki niemalże na cały świat, dzięki czemu nasze usługi są bardzo uniwersalne.

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Tania wysyłka palet do Anglii

Przy pomocy FastPost mogą państwo wysłać na wyspy również palety, dzięki czemu nawet firmowe przesyłki dotrą na miejsce. Oferujemy państwu usługi trzech największych i najlepszych na rynku firm logistycznych. Są to Rhenus, Raben oraz Pekaes.

Palety wyceniane są indywidualnie, dlatego też warto zapoznać się z naszym systemem wycen, gdyż tam zamieszczone są wszystkie niezbędne informacje. Warto jednak pamiętać, że korzystając z naszej strony ceny będą znacznie niższe niż przy bezpośrednim nadaniu palety czy paczki.

 

Jak szybko nadać przesyłkę do Anglii?

FastPost nie wymaga rejestracji, dzięki czemu bez zbędnych formalności można nadać szybko paczkę. Wystarczy urządzenie z dostępem do internetu i kilka kliknięć.

Posiadamy również atrakcyjną ofertę dla osób zarejestrowanych. Jest to książeczka adresowa. Bardzo wygodne rozwiązanie dla firm, które wysyłają wiele przesyłek na te same adresy. Dzięki temu można zaoszczędzić czas, gdyż wypełnianie każdego formularza z osobna jest czasochłonne.