Jakie ceny ma inpost

Data dodania: 2020-08-21


Sytuacja pandemii koronawirusa spowodowała, że kupowanie i zamawianie rzeczy przez internet stało się najwygodniejszym oraz zarazem najbezpieczniejszym sposobem na nabywanie dóbr wszelkiego rodzaju. Inpost wprowadził wtedy dostarczanie paczek do paczkomatów nawet w weekendy, dzięki czemu teraz odbierzemy swoją paczkę przez cały tydzień, i również wtedy może się tam pojawić. Ponadto portale takie jak Vinted czy OLX spowodowały coraz większy popyt na usługi kurierskie. Nie ma co ukrywać, że dla osób zajętych opcja nadanie lub odbioru czegoś poprzez paczkomat jest najwygodniejsza i najszybsza. Dlatego też Inpost stał się liderem na rynku. Jakie są ceny nadanie lub poprzez inpost? Tego dowiecie się tutaj, jednak najtaniej i najwygodniej wyjdzie przy pomocy strony internetowej FastPost. Powstała ona z myślą o ułatwieniu korzystania z usług firm kurierskich. Jest to prosta w obsłudze platforma, która pozwoli nadać paczkę, zamówić kuriera oraz śledzić przesyłkę nie wychodząc z domu!

Warto sprawdzić aktualny cennik InPostaktualny cennik InPost Paczkomaty

Ile kosztuje nadanie paczki InPostem?

Należy mieć na względzie, że inpost oferuje dwa typy usług kurierskich. Jedną z nich jest doręczenie paczki do domu, a drugą pozostawienie przesyłki w paczkomacie.

Druga opcja jest najpowszechniejsza i zrewolucjonizowała branże kurierską. Jest to prosta i wygodna metoda odbioru paczki, dzięki czemu nawet zapracowane osoby mogą nie martwiąc się o to, czy kurier zastanie kogoś w domu – podjechać odebrać paczkę. Do paczkomatu jednak zmieszczą się tylko mniejsze paczki, nie większe niż przewidziane przez firmę gabaryty. Są to następujące rozmiary:

  • gabaryt A – maksymalnie 8cm x 38cm x 64cm – cena 10,89 zł
  • gabaryt B – maksymalnie 19cm x 38cm x 64cm – cena 11,46 zł
  • gabaryt C – maksymalnie 41cm x 38cm x 64cm – cena  13,04 zł

Jeśli paczka jest większa niż maksymalne wielkości, wróci ona do nadawcy. Dlatego warto najpierw upewnić się, że wymiary przesyłki jaką chcemy wysłać nie przekracza tych granic.

 

Inne ceny są natomiast przy korzystaniu z usługi kuriera. Tutaj paczka również powinna mieć inne wymiary. Cena takiego kuriera jest również uwarunkowana wagą paczki. Koszt takiej usługi zaczyna się od 15,07 zł. Dzięki FastPost ceny te są mniejsze, dlatego używając naszej platformy oszczędzasz czas i pieniądze.

 

Ile idzie paczka InPost?

Inpost jest bardzo sprawnie działającą firmą kurierską, której usługi są niesamowicie szybkie. Często zdarza się, że niespodziewanie dostaniemy smsa z informacją, że przesyłka już na nas czeka. Jest to spowodowane tym, że inpost gwarantuje swoim klientom dostarczenie paczki do paczkomatu już następnego dnia. Oczywiście od nadania. Dlatego też transport przesyłki inpost to okres jednego dnia.

 

Śledzenie paczki Inpost

Inpost posiada system śledzenia paczki, dzięki czemu poprzez cały okres realizowania usługi będziemy mogli sprawdzać jaki jest status naszej przesyłki. Na naszej stronie FastPost.pl można jeszcze łatwiej korzystać z tego systemu obserwując naraz przesyłki wielu firm kurierskich. To wszystko w jednym miejscu!