Wysyłka palety za granicę kurierem UPS

Data dodania: 2021-07-30


UPS to firma, która od wielu lat dowiaduje, że jest jedną z najlepszych w swojej branży. Znana jest przede wszystkim z szybkiego doręczania przesyłek, oraz bardzo dobrej obsługi klienta. Obecnie cieszy się również innowacyjnymi rozwiązaniami śledzenia paczek oraz wielką przepustowością, gdyż rocznie dostarczane jest aż 5,5 mld przesyłek. Jest to najlepszy argument, by zaufać tej firmie. Wysyłki międzynarodowe to żaden problem, gdyż nawet palety międzynarodowe UPS dostarczane są szybko oraz bez problemów.

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Jak wysłać paletę za granicę kurierem UPS?

Jest to obecnie naprawdę proste, gdyż dzięki FastPost, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Wszystkie formalności można wypełnić online, a wycena na stronie to naprawdę prosty sposób, by dowiedzieć się ile wyniesie nas koszt wysyłki naszej palety w każdy rejon świata. Przede wszystkim trzeba wiedzieć, że wysłanie palety kurierem UPS za granicę, nie jest wcale tak kosztowne, jak mogłoby się wydawać, a dzięki fastpost, ceny są jeszcze niższe. Wystarczy wejść na stronę internetową FastPost.pl i wypełnić formularz wyceny, uzupełniając wszystkie niezbędne dane. Są to następująco: kraj do którego chcemy wysłać paletę, wymiary palety, czyli wysokość, szerokość oraz długość, wpisać wagę palety, a następnie zaznaczyć, czy chcemy ją ubezpieczyć lub czy ma być wysłana za pobraniem. Po wypełnieniu tych danych klikamy wyceń i gotowe. Zobaczymy ile przyjdzie nam zapłacić wysyłając paletę za granicę kurierem UPS. Warto dodać, że wycena jest całkowicie darmowa i nie zobowiązuje absolutnie do niczego.

Ile idzie paleta kurierem UPS za granicę?

Niestety nie ma tutaj jednoznacznej odpowiedzi, gdyż będzie to zależne od lokalizacji. Każdy kraj będzie miał nieco inne ramy czasowe. Ponadto duży wpływ na czas dostarczenia palety, będzie miało samo miejsce docelowe. Jeśli będzie to duże miasto albo stolica, to naturalnie paleta zostanie dostarczona szybciej. Jeśli natomiast będzie to mała miejscowość na uboczu, gdzie dostęp jest trudniejszy – czas ten się nieco wydłuży. Należy jednak pamiętać, że wysłanie palety kurierem UPS za granicę nie będzie zajmowało aż tak dużo czasu. Ponadto jeśli chcemy wiedzieć, gdzie nasza paleta się obecnie znajduje – wystarczy wejść na FastPost i wpisać numer przesyłki w pole „zlokalizuj swoją przesyłką”, wybrać firmę kurierską UPS i kliknąć „sprawdź”. Zostaniemy przekierowani i zobaczymy wszystkie lokalizacje, które do tej pory przebyła nasza paleta, oraz gdzie obecnie się znajduje.