Wysyłka palety za granicę kurierem DPD

Data dodania: 2021-07-30


DPD to firma, która na rynku jest już od 1976 roku, dzięki czemu ich doświadczenie pozwoliło na wykonywanie usług kurierskich najlepiej, jak jest to możliwe, przy najlepszej cenie. Na szczęście obecne rozwiązania, które cieszą się innowacyjnymi technologiami – pozwalają na jeszcze lepsze korzystanie z usług firmy DPD. Wysyłanie paczek jest proste, ale czy to samo tyczy się palet wysyłanych za granicę? Czy jest to równie proste i przystępne? Czy może jednak trzeba się na trudzić i nie opłaca się tego robić na własną rękę? Wysyłanie palet kurierem DPD nie jest wcale tak trudne, jak mogłoby się to wydawać, a odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdą państwo poniżej.

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Jak wysłać paletę za granicę kurierem DPD?

Jest to bardzo proste i obecna technologia pozwala na dokonanie tego, bez wychodzenia nawet z domu. Dzięki FastPost, wszystkie formalności wypełnisz w swoim domowym zaciszu. Przesyłka paletowa za granicę dzięki FastPost będzie naprawdę prosta. Wystarczy wejść na stronę internetową i naszym oczom ukaże się formularz, który trzeba będzie wypełnić. Wystarczy zaznaczyć pole „palety”, a następnie wprowadzić wszystkie niezbędne dane, takie jak waga, wysokość, szerokość oraz długość. Nie należy również zapominać o ilości, gdyż możemy zaznaczyć od razu, że chcemy wysłać kilka palet. Następnie zaznaczamy do jakiego kraju paleta ma zostać dostarczona i klikamy wyceń. Całość zostaje podliczona i będziemy już wiedzieć, ile przyjdzie nam zapłacić za wysyłkę palety na dany adres.

Ile kosztuje wysyłka palety kurierem DPD za granicę?

Koszt będzie zależy od wielkości palety oraz jej wagi. Należy pamiętać, że im bardziej niewymiarowa paleta, tym więcej przyjdzie nam za nią zapłacić, dlatego najlepiej jest wybierać takie, które mieszczą się w europejskich standardach. Palety międzynarodowe DPD są obecnie najlepszym rozwiązaniem, gdyż są naprawdę atrakcyjne cenowo, tym bardziej korzystając z FastPost, gdyż każdy klient korzysta z specjalnych, atrakcyjnych cen. Wycena palety jest całkowicie darmowa i niezobowiązująca do niczego, dlatego łatwo można dokonać wyceny online na FastPost.pl, bez wychodzenia z domu i bez szukania cennika. Wystarczy wprowadzić wszystkie dane i gotowe – wycena całkowicie darmowa.

Śledzenie przesyłki DPD

Tak samo jak i zwykłe paczki – lokalizacje palety można znaleźć przy pomocy numeru przesyłki. Wystarczy wejść na FastPost i w polu „zlokalizuj swoją przesyłkę” wpisać jej numer. Dostaniemy wówczas listę miejsc, w których znajdowała się nasza przesyłka, oraz gdzie jest obecnie.