Wysyłka palety za granicę kurierem Raben

Data dodania: 2021-07-30


Raben jest znane szczególnie tym, którzy wysyłają palety, gdyż w większości to właśnie przesyłkami dużych gabarytów zajmuje się ta firma z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki firmom takim jak ta, możemy być spokojni o nasze przesyłki, gdyż innowacyjne rozwiązania oraz świetna logistyka, pozwoliły na skrócenie czasu dostarczania przesyłki oraz zmniejszenie cen, które są bardzo korzystne na obecnym rynku. Dlatego też wysyłka palet za granicę kurierem Raben jest zarówno opłacalna, jak i prosta, a jak wycenić paletę oraz wysłać ją zagranicę, będzie można dowiedzieć się poniżej.

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Jak wysłać paletę za granicę kurierem Raben?

Dzięki nowym technologiom jest to naprawdę proste i nie wymaga specjalnie dużo wysiłku. Dodatkowo dzięki FastPost jest to jeszcze łatwiejsze. Wystarczy wejść na stronę, wypełnić formularz wyceny i zobaczyć ile przyjdzie nam zapłacić za wysłanie palety za granicę kurierem Raben. Następnie, tak jak już wcześniej wspomnieliśmy – wszystkie formalności można będzie załatwić online, dzięki czemu nie trzeba wychodzić nawet z domu. Jeśli natomiast obawiamy się o naszą przesyłkę, to warto ją ubezpieczyć, gdyż jest taka możliwość.

Warto wspomnieć również o systemie śledzenia przesyłki, gdyż dzięki temu będziemy wiedzieć, gdzie znajduje się nasza paleta. Wystarczy wejść na stronę internetową FastPost, w polu „zlokalizuj swoją przesyłkę” wpisać numer przesyłki i zaznaczyć Raben jako firmę kurierską. Następnie zobaczymy listę lokalizacji naszej przesyłki, oraz gdzie obecnie się znajduje.

Raben palety międzynarodowe – cena

Przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, że palety są znacznie trudniejsze do transportu od zwykłych paczek, dlatego też ich koszt jest wyższy. Ponadto wysyłka zagraniczna zawsze będzie wiązała się z dodatkowymi kosztami, jednak dzięki FastPost można zminimalizować koszty wysyłki. By zobaczyć ile przyjdzie nam zapłacić za naszą paletę, wystarczy wejść na stronę internetową FastPost i wypełnić formularz na stronie głównej, dotyczący właśnie wyceny. Wprowadzamy niezbędne dane, czyli zaznaczamy kafelek „palety”, a następnie wpisujemy szerokość, wysokość oraz długość palety, nie zapominając o jej wadze. Jeśli już to zrobimy, zaznaczamy czy nasza przesyłka ma być ubezpieczona lub wysłana za pobraniem. Następnie wybieramy kraj docelowy i klikamy wyceń. Warto pamiętać, że równie dobrze możemy wysłać paletę z innego kraju do Polski, wystarczy to zaznaczyć. Następnie klikamy „wyceń” i zobaczymy ile przyjdzie nam zapłacić za wysłanie palety kurierem Raben.