Paczki do Francji cennik

Data dodania: -0001-11-30


Francja stała się jednym z częściej wybieranych kierunków emigracji zarobkowej, bądź też całkowitej zmiany miejsca zamieszkania, bądź po prostu urlopu wypoczynkowego. Jest to państwo wysoce rozwinięte, którego sytuacja ekonomiczna znacznie wyprzedza naszą – polską. To natomiast powoduje opłacalność tamtejszych zarobków, oraz prowadzenie interesów międzynarodowych. Jednak by istniała taka możliwość potrzebne są usługi kurierskie, które oferują zagraniczny transport i eksport. Sytuacja związana z pandemią koronawirusa pokazała nam jak kurierzy potrafią ułatwić nam życie oraz interesy. Popyt na takie usługi wzrósł ogromnie, dzięki czemu coraz łatwiej korzystać z firm kurierskich. Jednak jak zrobić to jeszcze łatwiej, wygodniej i w niższej cenie? Tutaj z pomocą przychodzi FastPost.pl – strona internetowa stworzona z myślą o ułatwieniu korzystania z usług kurierskich. Dzięki nam nadasz paczkę, zamówisz kuriera oraz sprawdzisz lokalizacje swojej przesyłki. Wszystko to bez wychodzenia z domu! Szybko, łatwo oraz przyjemnie!

Sprawdź: Cennik przesyłek zagranicznych, Tanie paczki do Francji

Jak wysłać paczkę do Francji?

Wysłanie paczki zagranicę w obecnych czasach nie jest niczym trudnym i czasochłonnym. Wszystkie formalności załatwić można przy pomocy FastPost! Dzięki temu nadanie przesyłki będzie bezproblemowe. Wystarczy wejść na stronę główną i wypełnić wymagany formularz. Należy podać w nim niezbędne do wyceny informacje. Są to: waga, wymiary paczki, rodzaj opakowania. Następnie koniecznie zaznaczyć, że chcemy wysłać paczkę do Francji, oraz wybrać dodatkowe opcje, czy paczka ma być ubezpieczona, lub pobraniowa. Gdy formularz zostanie w całości wypełniony – wystarczy kliknąć w żółty przycisk „wyceń”. System za nas oszacuje koszt wysłania podanej przez nas przesyłki i pokaże nam ile wyniesie ostateczna kwota nadania paczki do Francji. Dzięki FastPost zajmie to zaledwie kilka minut, nie wymaga wychodzenia z domu i szukania informacji odnośnie cen. Nasz system wszystko zrobi za Ciebie!

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Ile kosztuje wysłanie paczki do Francji?

Wysłanie paczki do Francji nie jest już drogie, jak duża część społeczeństwa wciąż uważa. Przesyłkę międzynarodową można wysłać poprzez firmę DPD oraz UPS, w których ceny są uzależnione od cennika wewnętrznego. Poprzez FastPost sprawdzisz cenę wysyłki nie wychodząc z domu!

Ceny wysyłki do Francji za pomocą UPS zaczynają się już od 84 zł. Natomiast w DPD będzie to koszt rzędu mniej więcej 61 zł. FastPost gwarantuje niższe ceny, dzięki czemu nie przepłacą państwo za nadanie paczki.

 

Ile idzie przesyłka do Francji?

To już nie te czasy, że zwykły list transportowany jest tygodniami do innego państwa. Czas transportu paczki do Francji, to mniej więcej od 2 do 5 dni roboczych. Wiążą się z tym oczywiście lekkie opóźnienia spowodowane wieloma czynnikami. Ważne jest natomiast by pamiętać o tym, że okres doręczenia może być różny ze względu na miejsce, do którego paczka jest dostarczana, oraz czas nadania paczki. Naturalnym jest, że weekendy wydłużają transport, natomiast początek tygodnia go skraca.

Dzięki FastPost mają państwo możliwość śledzenia swoich przesyłek non stop, więc paczka z pewnością nie zaginie.