Tanie paczki do Francji

Data dodania: 2020-08-21


Francja to kraj, do którego coraz więcej polaków wyjeżdża w celu zarobkowym. Przyczynia się do tego fakt, że jesteśmy w unii europejskiej oraz w strefie schengen, dzięki czemu możemy bez przeszkód podróżować po całej europie. Ponadto Francja ma bardzo dobrą i stabilną sytuacje ekonomiczną, dzięki czemu korzystnym jest prowadzenie interesów z firmami z Francji. Globalizacja przyczyniła się do sprzedaży dóbr niemalże na całym świecie, przez co firmy odzieżowe stawiające na tzw. drop są bardzo opłacalne i powszechne. Jednak by to wszystko miało rację bytu, potrzebne są usługi kurierów międzynarodowych, którzy odbiorą i dostarczą paczki na niemalże całym świecie. Gdzie łatwo zamówić taniego kuriera? Z pomocą przychodzi FastPost.pl, strona internetowa, która pomoże Ci zamówić kuriera zajmującego się transportem paczek do Francji. Jest to bezpieczne, łatwe oraz wygodne rozwiązanie, gdyż nie trzeba nawet wychodzić z domu. Jedyne czego potrzeba, to urządzenie z dostępem do internetu.

Sprawdź: Wycena paczki do Francji, Cennik międzynarodowy

W jaki sposób wysłać przesyłkę do Francji?

W społeczeństwie utwierdziło się przekonanie, że wysłanie przesyłki do innego kraju jest trudne, drogie i nieopłacalne ekonomicznie oraz logistycznie. Jest to błędne założenie sprzed wielu lat, które nie ma pokrycia w obecnych czasach. Dzięki FastPost można szybko i łatwo nadać paczkę i zamówić kuriera międzynarodowego. Zajmie to zaledwie kilka minut, gdyż wszystkim zajmie się nasz portal. Wystarczy wypełnić formularz w którym należy wpisać gabaryty paczki, wagę, oraz zaznaczyć, że chcemy wysłać paczkę do Francji. Po tym pozostaje jedynie zaznaczyć czy przesyłka ma być ubezpieczona, bądź pobraniowa i nacisnąć zółty przycisk „wyceń”. Wycena paczki zajmuje dosłownie kilka sekund, po czym zobaczymy najkorzystniejsze opcje. Następnie wystarczy zdecydować, która firma kurierska ma zrealizować nasze zamówienie.

 

Ile kosztuje wysłanie przesyłki do Francji?

Mogłoby się wydawać, że cena za przesyłkę międzynarodową musi być droga. Nic bardziej mylnego. Dzięki FastPost nadanie paczki do Francji jest tanie i proste. Ceny u przewoźników takich jak DPD, czy UPS z FastPost zaczynają się już od 61,00zł netto. Warto dodać, że w wycenie paczki przez FastPost wliczone są już wszystkie koszty wysyłki przesyłki międzynarodowej, czyli na przykład ewentualne cła.

Międzynarodową wysyłką palet zajmują się natomiast firmy takie jak: Raben, Rhenus i Pekaes. Wycena palet jest natomiast indywidualna, przez co transportu palety może się różnić. Wysyłka najpopularniejszej euro palety to koszt kilkuset złotych. FastPost oferuje eksport niemalże na cały świat, dzięki czemu mają państwo gwarancje jakości usług, bezpieczeństwa oraz wygody, gdyż to wszystko można zrobić bez wychodzenia z domu.

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Ile idzie przesyłka do Francji?

Wbrew obiegowej opinii jest to zaledwie około 3/4 dni roboczych, dzięki czemu nie trzeba martwić się o długi okres oczekiwania na kuriera. Wszystko oczywiście będzie uzależnione od tego kiedy wyślemy paczkę, gdyż naturalnie weekendy wydłużają okres dostarczenia paczki. Czas dostawy może również ulec zmianie, jeśli wysyłamy paczkę do małej miejscowości, do której utrudniony jest dostęp.