Jak szybko nadać paczkę Fedex?

Data dodania: 2020-08-21


Firmy kurierskie obecnie na rynku starają się odróżnić od konkurencji na wiele sposobów. Najczęściej jest to po prostu najwyższej jakości oferta świadczonych usług. Popyt na nadawanie paczek rósł z czasem, jednak to sytuacja z koronawirusem zapoczątkowała tak duże zapotrzebowanie na usługi kurierskie. Jest to najbezpieczniejsza możliwość nabycia jakichkolwiek przedmiotów, gdyż w innym wypadku musimy mieć kontakt z wieloma osobami, które mogą być potencjalnymi nosicielami wirusa. Korzystanie ze sklepów internetowych pozwala jednak na ominięcie tego kroku, a sam kurier Fedex musi zachować bezpieczną odległość, dzięki czemu mamy pewności najbezpieczniejszej opcji zakupu czegokolwiek. Jak jednak szybko i sprawnie nadać paczkę, bez wychodzenia z domu? Tutaj z pomocą przyjdzie nasza strona internetowa FastPost, dzięki której bez problemu nadasz oraz wycenisz paczkę, zamówisz kuriera, a nawet sprawdzisz status swojego zamówienia. Wszystko za pomocą jednego portalu i bez wychodzenia z domu!

Warto poznać: Cennik FedEx, Cennik przesyłek krajowych

Jak nadać paczkę Fedex?

Jest to obecnie bardzo proste, gdyż nie wymaga nawet wychodzenia z pokoju. Jedyne czego potrzeba to urządzenie z dostępem do internetu. Wszystkie formalności oraz opłaty można wykonać właśnie za pomocą telefonu, tableta, komputera bądź laptopa. Dzięki FastPost.pl jest to jeszcze prostsze!

Wystarczy wejść na stronę i wypełnić widoczny formularz zgłoszeniowy. Są tam niezbędne informacje takie jak waga, wymiary, opakowanie, kraj docelowy oraz opcje dodatkowe odnośnie ubezpieczenia paczki, oraz tego, czy ma być pobraniowa. Następnie klikamy żółty przycisk „wyceń” i czekamy, aż zostaniemy przekierowani do kolejnego etapu. Tam natomiast zobaczymy kilka kafelków z nazwami firm kurierskich oraz kwotami, jakie należy zapłacić korzystając z ich usług. Wybieramy oczywiście interesujący nas Fedex. Następnie uzupełniamy dane kontaktowe oraz opłacamy nadanie paczki. Teraz pozostaje już tylko czekać na kuriera.

Przesyłki wyceniane przez FastPost posiadają już wszystkie ewentualne koszta, więc cena widoczna na ekranie, jest ceną końcową.

 

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
 

Ile idzie paczka Fedex?

Czasy kiedy paczki szły około tydzień to już przeżytek. Obecnie Fedex dostarcza przesyłkę w jeden bądź dwa dni robocze. Jest to bardzo krótki okres, dzięki czemu firma ta stała się liderem na rynku. Jakość oraz szybkość usług są niekonkurencyjne. Warto jednak pamiętać, że przesyłka może być dostarczana dłużej ze względu na wiele niekorzystnych czynników. Jednym z nich jest wysłanie paczki w piątek. W takim przypadku dostarczenie wydłużone będzie o weekend z wiadomych przyczyn.

By jak najtaniej nadać paczkę należy zapakować ją w karton o wymiarach prostopadłościanu, który jest dokładnie zaklejony taśmą (nie streczem!). Jest to najtańsza oraz najszybciej transportowana przesyłka.

 

Śledzenia paczki Fedex

Za pomocą naszej strony FastPost.pl mogą państwo śledzić paczki wielu przewoźników. Jest to przydatne oraz wygodne, gdyż przy pomocy jednej platformy można sprawdzić lokalizację wielu przesyłek. Wystarczy wpisać numer paczki, oraz wybrać jaka firma świadczy usługi. Następnie kliknąć sprawdź i gotowe! Wszystko w jednym miejscu!