Przesyłki lotnicze (międzynarodowe/zagraniczne)


FastPost to firma, dzięki której nadasz przesyłki zagraniczne lotnicze bez wychodzenia z domu. Współpracujemy z międzynarodowymi firmami kurierskimi, które oferują najtańsze usługi kurierskie. Z nami wyślesz swoją paczkę do najbardziej odległych zakątków świata - drogą lotniczą. Jeżeli chcesz, aby Twoja wartościowa przesyłka dotarła do celu w nienaruszonym stanie i jak najkrótszym czasie - skorzystaj z naszych usług lotniczych. To najszybsza i najbezpieczniejsza forma dostarczania paczek.

Sprawdź też: Cennik przesyłek zagranicznych

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Jak wycenić międzynarodową przesyłkę lotniczą?

Cennik nadania paczki dostępny jest w kalkulatorze wyceny. Wystarczy, że porównasz przesyłki lotnicze, wybierając z menu kalkulatora opcję import/eksport oraz kraj transportu przesyłki. Możesz nadać towar do 70kg w pojedynczej paczce. Przesyłki międzynarodowe świadczone są przez renomowanych przewoźników, jak UPS, DHL, DPD. To gwarancja pewnego dostarczenia paczek na cały świat w idealnym stanie.

Jak nadać paczkę za granicę drogą lotniczą?

Wybór i zamawianie kuriera odbywa się całkowicie online - bez wychodzenia z domu. W momencie złożenia zamówienia na nadanie przesyłki zagranicznej znasz całkowity kosz wykonania usługi i nie zaskoczą Cię dodatkowe opłaty czy niespodziewane zastrzeżenia wynikające z podpisywanych umów. Dzięki FastPost każdy nadać może przesyłki lotnicze – nie wymagamy minimalnej ilości zamówień, nie stawiamy warunków. Priorytetem jest dla nas świadczenie usług transportowych dla jak najszerszego grona użytkowników.

 

Międzynarodowe przesyłki lotnicze realizowane są na cały świat. Składając zamówienie na usługi kurierskie przez nasz portal, możesz skorzystać z ubezpieczenia przesyłek, a także szybko uzyskać pobranie bezpośrednio od kuriera.