Kontakt z kurierem UPS

Data dodania: 2020-08-20


Kontakt do firmy kurierskiej UPS:

Infolinia:

Tel.: +48 22 489 48 77
ul. Prądzyńskiego 1/3
01-222 Warszawa
Polska

Wsparcie techniczne:

+48 (0) 22 203 03 21

 

Niepodważalnie branża kurierska rozwinęła się dzięki internetowi do tego stopnia, że już ponad połowa polaków kupuje dobra przez internet. W czasach pandemii jest to najbezpieczniejsza możliwość zakupienia i dostarczenia towarów, gdyż każda firma kurierska zobligowana jest przestrzegać zasad bezpieczeństwa sanitarnego. Ponadto przesyłka jest zazwyczaj u klienta do 24 godzin od jej nadania. Kurierzy zadbają o dostarczenie paczki pod wskazany adres jak najszybciej. Bezpiecznie i sprawnie. Dlatego też bardzo ważny jest kontakt z kurierem, który ułatwi przeprowadzenie całego zlecenia kurierskiego, oraz ewentualnych reklamacji. Firma UPS jest z pewnością jednym z liderów na rynku branży kurierskiej między innymi dzięki świetnemu kontaktowi z infolinią.

Warto poznać Cennik UPS, Cennik międzynarodowy UPS

Jak wygląda kontakt z kurierem UPS?

 

Kontakt z kurierem UPS jest szybki oraz łatwy, dzięki czemu nie będziemy musieli martwić się o nasze przesyłki. Jeszcze prościej jest za pośrednictwem naszej strony FastPost. Wystarczy wpisać wymiary przesyłki, jej wagę oraz wybrać czy paczka ma być ubezpieczona, bądź pobraniowa. Wycena, która następuje po wypełnieniu formularza zajmuje kilka chwil, po tym kroku pozostaje nam jedynie czekać aż kurier zapuka do naszych drzwi. Najczęściej wybieraną opcją wśród klientów firm kurierskich jest infolinia, która zapewni szybkie i sprawne pozyskanie informacji na temat naszej przesyłki. Można skontaktować się również wypełniając formularz dostępny na stronie, lecz jest to stosunkowo powolniejsza forma komunikacji. Jednak korzystając z infolinii musimy pamiętać, że dla szybkiej i sprawnej obsługi należy przygotować kilka informacji odnośnie naszej przesyłki.

 

Informacje, jakie trzeba przygotować kontaktując się w sprawie przesyłki.

 

Każda paczka wysłana za pomocą firm kurierskich ma nadany numer zlecenia, kiedy przesyłka jest w trakcie swojej podróży do odbiorcy, oraz numer listu przewozowego, kiedy przesyłka została już odebrana w miejscu docelowym. W kontakcie z infolinią UPS należy zaopatrzyć się w jeden z podanych wyżej numerów, które pozwolą na dokładne zlokalizowanie przesyłki, odnalezienie kuriera, który posiada naszą paczkę, a następnie zostaniemy wyposażeni w jego numer telefonu.

Warto również pamiętać, że w dzisiejszych czasach kurier zazwyczaj uprzedzi doręczenie paczki połączeniem telefonicznym, by umówić godzinę i dowiedzieć się, czy będzie ktoś na miejscu o wyznaczonej porze. Dlatego ważne jest, by przy wprowadzaniu numeru telefonu, podczas zamawiania kuriera – podać prawidłowy numer. Dzięki niemu kurier będzie mógł się z nami skontaktować, choć należy pamiętać, że nie ma takiego obowiązku.