Drobnica


Wysyłka palet jest dziś najbardziej sprawdzonym i popularnym sposobem na skuteczne dostarczenie dużej ilości towaru z miejsca A do miejsca B. Na paletach wysyła się każdego dnia setki ton produktów, dlatego tak istotne jest dobranie odpowiedniego jej rodzaju, do wysyłanego towaru.

W Fastpost doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wysyłka palet jest dziś podstawą handlu, zarówno internetowego, jak i tego tradycyjnego. Dzięki stabilnej i wysokiej pozycji w branży jesteśmy w stanie zaoferować bardzo atrakcyjne ceny wysyłki palet i przesyłek poprzez najlepsze firmy kurierskie w naszym kraju. Wysyłka drobnicy jest szczególnie ważna w handlu internetowym, kiedy potrzeba wysłać na palecie duże ilości towarów, których wysyłka normalnymi paczkami byłaby całkowicie nieopłacalna.

Dzięki paletom jesteśmy w stanie wysłać w szybkim tempie duże ilości produktów, a w Fastpost dbamy o to, by ceny wysyłki palet były dla Państwa jak najbardziej atrakcyjne.


 

Nasz system został tak skonstruowany, by nadawanie palety krajowej i międzynarodowej było maksymalnie uproszczone. Szybkość całego procesu zapewnia brak konieczności jakiejkolwiek rejestracji, a także ekstremalnie szybka wycena – wystarczy wpisać wymiary palety i jej wagę, dodatkowe opcje, takiej jak ubezpieczenie, czy pobranie, wybrać przesyłkę krajową, lub międzynarodową i nacisnąć przycisk ,,wyceń’’. Wówczas kalkulator zlicza wszystkie najważniejsze parametry przesyłki i w ułamku sekundy podaje ostateczną cenę, w której uwzględnione są już takie opłaty, jak podatki. Dzięki temu klient ma pewność, że podana cena jest ostateczna i nigdzie nie ma ukrytych kosztów.

Z Fastpost wysyłanie palet w kraju i za granicę jest szybkie i tanie. Współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi, dzięki czemu mamy bardzo konkurencyjne ceny. Fastpost to gwarancja najniższej ceny i usług na najwyższym poziomie, co potwierdzają liczni zadowoleni klienci.

 

WYCEŃ PRZESYŁKĘ PALETOWĄ >>>