Załóż bezpłatne konto

Przesyłki międzynarodowe Oferta dla firm

Krajowe przesyłki paletowe

Realizujemy niestandardowe przesyłki wielkogabarytowe paletowe. Kurier z wybranej firmy (DPD, Patron Service, DHL, SUUS, Raben) odbierze od Ciebie paletę w możliwie najkrótszym czasie i bezzwłocznie dostarczy ją pod wskazany adres. Korzystając z naszych usług, masz gwarancję, że Twoja paleta dotrze do celu w idealnym stanie.

Chcesz ekspresowo nadać palety?

Pomożemy Ci to zrobić. Nasz kurier online działa 24 godziny na dobę. Możesz zamówić kuriera na przesyłki paletowe i otrzymać wycenę zamówienia niezależnie od pory dnia. Korzystając z naszych usług, masz gwarancję stałych opłat za przesyłki, bez ukrytych kosztów.

Jak działa nadanie palety kurierem?

Porównywarka cen na transport paletowy działa tak samo, jak w przypadku standardowej przesyłki. Zaledwie parę minut zajmie Ci przeszukanie bazy przewoźników i wybranie najbardziej korzystnej oferty cenowej.

  • Wypełnij formularz (kalkulator) podając wielkość, kod pocztowy nadania i odbioru palety. Transport jest zależny od wielkości i wagi palety. Paleta, którą chcesz nadać, może ważyć nawet do 1000 kg.
  • Zwróć uwagę na to, czy Twoja paleta jest sortowalna (o standardowym wymiarze 120x80), niesortowalna (posiada niestandardowe wymiary, wystające elementy).
  • Kolejny krok to wycena – wybierz ofertę przewoźnika, która najbardziej Ci odpowiada. W kolejnym etapie możesz wybrać datę przyjazdu kuriera, podać miejsce nadania i odbioru palety, przejść do zapłaty i wydrukować list przewozowy.

Tanie przesyłki paletowe

Poszukujesz taniego przewoźnika palet? Trafiłeś w odpowiednie miejsce. Zadbamy o to, aby transport Twojej przesyłki był błyskawiczny. Z nami nie musisz się martwić o uszkodzenia. Doświadczony kurier dostarczy paletę w idealnym stanie, zgodnie z planem.

Śledź transport przesyłki

Umożliwiamy śledzenie przesyłki na naszej stronie internetowej. Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie znajduje się Twoja paleta, wpisz numer zamówienia. Czas odbioru i doręczenia przesyłki paletowej wynosi 1-2 dni robocze.


Chcesz wysłać przesyłkę paletową? Z FastPost.pl to bajecznie proste. Zamów kuriera już teraz!

Aktualności

Wstrzymanie odbiorów palet przez DPD!!

Wstrzymanie odbiorów palet przez DPD!!

Ze względu na dużą ilość zleceń przewoźnik DPD do odwołania wstrzymał możliwość nadawania palet na terenie całego kraju. Niestety nie posiadamy inf...
Czytaj dalej »

Palety niestandardowe już aktywne

Usługa nadawania palet niestandardowych została przywrócona. Aktualnie przewoźnikiem obsługującym transport jest Rhenus Logistics.Automatycz...
Czytaj dalej »
Zasady pakowania paczek kurierskich Kontakt z kurierem

Newsletter

Zapisz się by otrzymywać informacje o promocjach