Załóż bezpłatne konto

Przesyłki międzynarodowe Oferta dla firm

Krajowe przesyłki paletowe

Realizujemy niestandardowe przesyłki wielkogabarytowe paletowe. Kurier z wybranej firmy (DPD, Patron Service, DHL, SUUS, Raben) odbierze od Ciebie paletę w możliwie najkrótszym czasie i bezzwłocznie dostarczy ją pod wskazany adres. Korzystając z naszych usług, masz gwarancję, że Twoja paleta dotrze do celu w idealnym stanie.

Chcesz ekspresowo nadać palety?

Pomożemy Ci to zrobić. Nasz kurier online działa 24 godziny na dobę. Możesz zamówić kuriera na przesyłki paletowe i otrzymać wycenę zamówienia niezależnie od pory dnia. Korzystając z naszych usług, masz gwarancję stałych opłat za przesyłki, bez ukrytych kosztów.

Jak działa nadanie palety kurierem?

Porównywarka cen na transport paletowy działa tak samo, jak w przypadku standardowej przesyłki. Zaledwie parę minut zajmie Ci przeszukanie bazy przewoźników i wybranie najbardziej korzystnej oferty cenowej.

  • Wypełnij formularz (kalkulator) podając wielkość, kod pocztowy nadania i odbioru palety. Transport jest zależny od wielkości i wagi palety. Paleta, którą chcesz nadać, może ważyć nawet do 1000 kg.
  • Zwróć uwagę na to, czy Twoja paleta jest sortowalna (o standardowym wymiarze 120x80), niesortowalna (posiada niestandardowe wymiary, wystające elementy).
  • Kolejny krok to wycena – wybierz ofertę przewoźnika, która najbardziej Ci odpowiada. W kolejnym etapie możesz wybrać datę przyjazdu kuriera, podać miejsce nadania i odbioru palety, przejść do zapłaty i wydrukować list przewozowy.

Tanie przesyłki paletowe

Poszukujesz taniego przewoźnika palet? Trafiłeś w odpowiednie miejsce. Zadbamy o to, aby transport Twojej przesyłki był błyskawiczny. Z nami nie musisz się martwić o uszkodzenia. Doświadczony kurier dostarczy paletę w idealnym stanie, zgodnie z planem.

Śledź transport przesyłki

Umożliwiamy śledzenie przesyłki na naszej stronie internetowej. Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie znajduje się Twoja paleta, wpisz numer zamówienia. Czas odbioru i doręczenia przesyłki paletowej wynosi 1-2 dni robocze.


Chcesz wysłać przesyłkę paletową? Z FastPost.pl to bajecznie proste. Zamów kuriera już teraz!

Aktualności

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!
Czytaj dalej »

Plan pracy w okresie Świąt Bożego Narodzenia 2017

Szanowni Klienci, w związku z okresem przedświątecznym oraz świątecznym zmienia się plan pracy biura FastPost.pl, który przedstawiamy poniże...
Czytaj dalej »
Zasady pakowania paczek kurierskich Kontakt z kurierem

Newsletter

Zapisz się by otrzymywać informacje o promocjach