Kurier Geis

Data dodania: 2021-05-17


Każdego dnia na całym świecie setki tysięcy kurierów pracuje w pocie czoła, by powierzone im paczki i listy jak najszybciej trafiły do rąk adresatów. Pragnąc jeszcze bardziej usprawnić ten proces, stworzyliśmy platformę internetową FastPost.pl. Z jej pomocą skorzystasz z najtańszych i najszybszych opcji wysyłki przesyłek krajowych i zagranicznych - dzięki współpracy z największymi przewoźnikami w Polsce jesteśmy w stanie zaoferować Ci szybką, bezpieczną i bezproblemową usługę w atrakcyjnej cenie.

Jednym z zaufanych przewoźników jest firma Geis założona w 1945 roku przez Hansa Geisa. Okres wielkiej ekspansji przedsiębiorstwa przypada na lata 60. XX wieku - Geis wchodzi w tym okresie na rynek magazynowy, otwiera pierwszy punkt przeładunkowy oraz inwestuje w nowoczesne środki pracy. Z czasem otwiera się też na nowe rynki, oferując swoje usługi już nie tylko na terenie Niemiec, ale również w innych krajach. Obecnie w Polsce znajduje się już 21 oddziałów firmy Geis oferujących swoim klientom szeroki wachlarz nieustannie rozwijanych usług.

Warto poznać: Cennik kuriera Geis, Godziny dostawy Geis, Wysyłka palet kurierem Geis

 

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Szeroki wachlarz usług kurierskich i spedycyjnych

Kurier Geis specjalizuje się w transporcie przesyłek ponadgabarytowych, w tym paletowych, które realizuje zarówno w kraju, jak i za granicą. Przesyłki Geis (paletowe krajowe) to ładunki o wadze od 50 do 2500 kg - cena wysyłki tego typu usługi zależy w dużej mierze od wymiarów i przedziału wagowego paczki. Klienci decydujący się na nadanie przesyłki na palecie mogą też skorzystać z usług dodatkowych obejmujących m.in.: dostawę z wniesieniem, możliwość doręczenia przesyłki za pobraniem czy transport powrotny towarów (przesyłka zwrotna).

Zagraniczne paczki Geis (paletowe) to przesyłki o takim samym przedziale wagowym jak ma to miejsce w przypadku ładunków transportowanych na terenie kraju. Sporym udogodnieniem dla klienta jest możliwość śledzenia paczki, czyli opcja Tracking & Tracing, dzięki której nadawca jest na bieżąco informowany o lokalizacji przesyłki.

Oferta dedykowana klientom indywidualnym i biznesowym

Planujesz jednorazową wysyłkę ładunku na palecie lub półpalecie? A może prowadzisz firmę i szukasz przewoźnika, któremu powierzysz obsługę przesyłek krajowych i zagranicznych? Oferta marki Geis skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych - szczególnie tych, którzy cyklicznie nadają paczki o większych gabarytach lub często wysyłają za granicę.

W Geis można skorzystać też z szerokiego wachlarza usług dodatkowych - obejmuje on m.in.: awizację dostawy e-mailem lub SMS, pobranie oraz opcję potwierdzenia, że przesyłka została odebrana przez adresata. Ładunek możesz też dodatkowo ubezpieczyć - cena ubezpieczenia w dużej mierze zależy od zadeklarowanej wartości przesyłki, należy jednak pamiętać, że w cenie podstawowej paczki w firmie Geis są ubezpieczone na kwotę 100 złotych.