Tanie przesyłki drobnicowe krajowe i międzynarodowe

Data dodania: 2021-09-20


Przewóz drobnicy jest popularną formą na naszym rynku, która jest skierowana nie tylko dla właścicieli małych biznesów, ale także osób zajmujących się sprzedażą internetową. Nasz serwis wychodzi także naprzeciw takich potrzeb i gwarantuje tanie przesyłki drobnicowe krajowe i międzynarodowe. Razem z naszymi partnerami zajmującymi się przewozami na różnych długości trasy potrafimy szybko zorganizować taki przewóz. Jeżeli interesuje Cię przewóz drobnego ładunku w relacji krajowej lub międzynarodowej, to wypełnij szybko formularz na naszej stronie internetowej. Możemy Ci z miejsca zaoferować atrakcyjne pakiety przewozowe od sprawdzonych przewoźników. Zamów przewóz drobnicy na fastpost.pl już teraz.

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Przesyłki drobnicowe — co to jest?

Co to towary drobnicowe i na czym polegają tego typu przewozy? Jest to atrakcyjna forma przewozów, która jest skierowana dla małych i średnich przedsiębiorców, choć zdarza się, że klienci indywidualni również korzystają z tego typu transportu. Przesyłki drobnicowe to ładunek paletowy w małej ilości, który nie jest w stanie wypełnić całej powierzchni ciężarówki. Dlatego w ramach usługi drobnicowej w magazynie firmy przewozowej łączy się kilka ładunków od różnych klientów, które jadą w tym samym kierunku. Dzięki temu cała ciężarówka jest zapełniona, a zamawiając przejazd jednej palety, możesz ją wysłać w każde miejsce w Polsce oraz całego świata. Tego typu usługę możesz prosto i wygodnie zamówić poprzez nasz serwis logistyczny FastPost.

Przewóz drobnicowy — wycena

Wycena tego typu transportu odbywa się podobnie jak w przypadku wysyłania zwykłych przesyłek kurierskich. Wystarczy tylko, że skorzystasz z naszego kalkulatora, który okazji zaproponuje Ci najatrakcyjniejsze pakiety przewozowe od naszych przewoźników. Towary drobnicowe wycenia się po wymiarach palety oraz jej wysokości razem z ładunkiem. Jeżeli podana przez nasz kalkulator Cię nie satysfakcjonuje lub nie pojawiła się żadna propozycja — skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta. Tam nasz dobrze wyszkolony pracownik nie tylko wyceni Twój ładunek drobnicowy, ale także znajdziesz optymalną cenowo ofertę wśród przewoźników, z którymi współpracujemy. Przewóz drobnicowy w ramach fastpost.pl to profesjonalna wycena w minutę.

Przesyłki drobnicowe krajowe

W ramach platformy spedycyjnej fastpost.pl możesz już teraz zamówić profesjonalne przesyłki drobnicowe krajowe — świetna cena i szybka dostawa w dowolne miejsce na terenie naszego kraju. Twoja paleta będzie z nami nie tylko bezpieczna, ale dotrze do Twojego nadawcy w bardzo szybkim czasie. To zasługa firm przewozowych, z którymi współpracujemy już od dłuższego czasu. Operują one nie tylko dzięki nowoczesnej flocie pojazdowej, ale także korzystają z nowoczesnych narzędzi logistycznych, które znacznie skracają czas dostarczenia dowolnej wielkości przesyłki. Drobnica krajowa przesyłana przez nasz serwis to także atrakcyjne pakiety przewozowe. Przejrzyj nasz cennik lub dokonaj wyceny przez kalkulator, a potem wypełnij formularz znajdujący się w sekcji zamów kuriera.

Przesyłki drobnicowe międzynarodowe

FastPost to nie tylko szybka dostawa na terenie naszego kraju. Jako nowoczesna platforma spedycyjna współpracujemy także z przewoźnikami operującymi na trasach międzynarodowych — także poza Europą. Drobnica międzynarodowa przechodząca przez nasz serwis jest z nami bezpieczna oraz dotrze w wyznaczone miejsce na czas. Co ważne, za każdym razem możesz śledzić jej pozycję, a to dzięki nadaniu numeru przesyłki, który potem wpisujesz na naszej głównej stronie. Przesyłki drobnicowe międzynarodowe w fastpost.pl to świetna inwestycja dla Twojej firmy i szybka możliwość zorganizowania transportu w bardzo atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na przesyłki międzynarodowe, która cieszy się uznaniem wśród naszych klientów.

Drobnicowe przesyłki — jak zamówić?

Zamówienie dostawy drobnicowej niczym się nie różni od wezwania kuriera do paczki. Jest kilka prostych etapów, które należy przejść:

Etap 1 — wycena i wypełnienie formularza na naszej stronie głównej;

Etap 2 — wybór pakietu przewozowego, dodatkowego ubezpieczenia i specjalnych ofert;

Etap 3 — opłacenie dostawy drobnicowej i wydrukowanie listu przewozowego;

Etap 4 — przygotowanie palety z ładunkiem do wyjazdu;

Etap 5 — czekanie na przyjazd kuriera;

Drobnicowe przesyłki w ramach naszej oferty przewozowej to bardzo atrakcyjny cenowo wybór. Jak zawsze w tego typu usługach należy pamiętać o prawidłowym zabezpieczeniu przesyłki do drogi. Wszystkim nam zależy, żeby twój ładunek dotarł w całości na miejsce.

Przewóz drobnicy z FastPost

Przesyłki drobnicowe międzynarodowe i krajowe w ramach naszej platformy to świetny wybór. Usługę zamawia się bardzo łatwo, a nasi przewoźnicy za każdym razem podchodzą profesjonalnie do realizacji wyznaczonego zadania. FastPost to idealny sposób na szybkie i bezproblemowe wysyłanie ładunku w dowolne miejsce na terenie naszego kraju oraz całego świata. Kuriera możesz zamówić przez całą dobę, a w przypadku problemów zareagujemy bardzo szybko. Współpracuje z nami już wielu przedsiębiorców z małych i średnich firm, którzy codziennie korzystają z naszego formularza. Obniż swoje koszty przewozowe i zaufaj naszej platformie spedycyjnej, która specjalizuje się także w organizacji przewozów drobnicowych na różne odległości.