Kurier EronTrans

Data dodania: 2021-05-17


Szukasz krajowego przewoźnika specjalizującego się w transporcie ładunku na paletach? Prowadzisz własny biznes i zdarza Ci się wysyłać ponadgabarytowe paczki do różnych części kraju? Nie chcesz tracić czasu na stanie w kolejkach na poczcie? Z myślą o osobach takich jak Ty powstała nowoczesna platforma internetowa Fastpost.pl, za której pośrednictwem skorzystasz z usług wielu firm kurierskich działających na terenie Polski. Przewoźnikiem specjalizującym się w paczkach ponadgabarytowych jest firma EronTrans działająca na rynku od 1989 roku.

Sprawdź: Cennik EronTrans, Cennik wszystkich kurierów

Kurier EronTrans to przedsiębiorstwo zarządzające logistyką zarówno małych podmiotów, jak i dużych korporacji - firma jest jednocześnie jednym z czołowych, polskich operatorów logistycznych, oferujących kompleksowe rozwiązania związane między innymi ze spedycją morską, frachtem drogowym i magazynowaniem ładunków. EronTrans dysponuje ogromną przestrzenią magazynową obejmującą 80 000 metrów kwadratowych hal i realizuje ponad 300 000 zleceń transportowych rocznie.

Obsługa przesyłek paletowych na terenie kraju

Zbudowana przez EronTrans sieć magazynów własnych i partnerskich zlokalizowanych w różnych częściach Polski i Europy sprawia, że nadawane za pośrednictwem tego przewoźnika ładunki szybko, bezproblemowo i przy zachowaniu minimum formalności trafiają do swoich adresatów. Jeśli Ty też chcesz nadać przesyłkę z kurierem EronTrans, to możesz to zrobić za pośrednictwem dostępnego na naszej stronie formularza - znajdziesz tam też cennik, z którego dowiesz się, jaki jest szacunkowy koszt tego typu usługi.

Do wyboru masz palety w trzech różnych wymiarach - 80x60 cm, 120x80 cm i 120x100 cm. Wymiary palety i jej waga wraz z ładunkiem warunkują koszt wysyłki. Warto dokładnie zmierzyć i zważyć ładunek, który chcesz wysłać, ponieważ podanie błędnych wartości wiąże się z dodatkowymi opłatami. Dużym atutem oferty firmy EronTrans jest możliwość magazynowania ładunku - opłata za usługę naliczana jest za każdy rozpoczęty dzień.

Długość (cm):
Szerokość (cm):
Wysokość (cm):
Waga (kg):
Ubezpieczenie paczki oraz szereg usług dodatkowych

Przesyłka EronTrans może być nadana w wersji standardowej, jednak w niektórych przypadkach warto rozszerzyć usługę o dodatkowe opcje, na przykład ubezpieczenie ładunku, w sytuacji gdy jest on szczególnie wartościowy. W cenie podstawowej ujęte jest ubezpieczenie 100% wartości przesyłki - koszt dodatkowego ubezpieczenia Cargo ustalany jest indywidualnie podczas zamawiania usługi. Do innych opcji dodatkowych należą m.in.: dokumenty zwrotne w formie papierowej lub elektronicznej, ponowna dostawa oraz zmiana adresu dostawy w trakcie trwania usługi.

Jeśli masz pytania dotyczące oferty tego lub innych przewoźników, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta - możesz to zrobić, dzwoniąc na infolinię, pisząc do nas na czacie lub kontaktując się za pośrednictwem poczty elektronicznej.