Aktualności strona 2

Nowe opcje w Panelu Klienta

2020-08-03

Dla wygody naszych klientów wprowadziliśmy nowe opcje w Panelu Klienta. 

więcej

Wesołych Świąt !

2020-04-10

Wesołych Świąt !

więcej

FastPost.pl - tryb pracy zdalnej

2020-03-23

Szanowni Państwo, 

w związku z aktualną sytuacja oraz zagrożeniem epidemiologicznym postanowiliśmy od 23.03.2020 przejść w tryb pracy zdalnej. 

więcej

Koronawirus – środki ostrożności w DPD Polska na czas zagrożenia epidemiologicznego

2020-03-18

Chcąc zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom, pracownikom i współpracownikom, DPDgroup wdrożyła już miesiąc temu we wszystkich jednostkach, w tym w DPD Polska, środki zapobiegawcze zgodne z zaleceniami światowych i krajowych instytucji nadzoru sanitarnego i epidemiologicznego.

więcej

DPD - krajowy i międzynarodowy transport kołowy

2020-03-18

W związku z sytuacją sanitarną na świecie i restrykcjami wprowadzanymi przez poszczególne państwa, nadawca przed wysłaniem paczki zobligowany jest do zweryfikowania czy miejsce, do którego przesyłka jest wysyłana, jest otwarte i czy towary są tam przyjmowane.

więcej

DPD - informacja o doręczeniach

2020-03-16

W związku z czasowym zamknięciem szkół, przedszkoli ...

więcej

Rhenus - zawieszenie realizacji usług przesyłek pobraniowych

2020-03-13

Mając na uwadze aktualną sytuację związaną z rozprzestrzeniającym się koronawirusem a co za tym idzie bezpieczeństwo obsługi przesyłek, począwszy od dnia dzisiejszego do odwołania, zawieszamy obsługę przesyłek pobraniowych. Jak wiemy jednym z czynników przenoszących wirusa są właśnie pieniądze.

więcej

ERONTRANS - wstrzymanie usługi pobrań gotówkowych

2020-03-13

Decyzją zarządu firmy ERONTRANS od dnia dzisiejszego nie realizujemy pobrań gotówkowych do wszystkich nadanych przesyłek krok ten został podjęty w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszych pracowników, klientów oraz kierowców.

więcej

Niebezpieczeństwo koronawirusa, czyli jak skutecznie dezynfekować nasze smartfony, komputery i table

2020-03-12

Niebezpieczeństwo, jakie niesie ze sobą koronawirus i choroba, którą wywołuje, czyli covid-19 jest coraz poważniejsze. Wirus, który początkowo rozprzestrzeniał się po terenie Chin, dziś dotarł już do wszystkich większych państw świata. Wszyscy instruowani jesteśmy o tym, by przestrzegać podstawowych zasad higieny, czyli często myć ręce i nie przebywać w zatłoczonych miejscach. 

więcej

DPD - Ograniczenia doręczeń we Włoszech

2020-03-12

Uprzejmie informujemy, że w związku sytuacją sanitarną we Włoszech i wytycznymi lokalnych władz, doręczenie paczek w poniższych gminach zostało zawieszone do odwołania. Wszystkie przesyłki znajdujące się na terenie tych gmin oraz te, które tam dotrą, zostaną zwrócone do nadawców.

więcej
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
Strona 2 z 7, wyświetlono pozycje od 11 do 20, łącznie pozycji: 64.