Załóż bezpłatne konto

Przesyłki międzynarodowe Oferta dla firm

Międzynarodowe przesyłki paletowe

Potrzebujesz ekspresowo wysłać palety za granicę? Skorzystaj z kuriera online dostępnego na naszej stronie internetowej FastPost.pl. Znajdziemy dla Ciebie najtańszą ofertę i zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Współpracujemy z najlepszymi przewoźnikami na rynku, którzy specjalizują się w międzynarodowym transporcie. Nie wymagamy minimalnej ilości zamówień. Realizujemy zamówienia firm i osób prywatnych. Wszystkie przesyłki są dla nas równie ważne.

Wysyłka za granicę może być tania!

Jeśli chcesz nadać palety kurierem za granicę wystarczy przysłać do nas na bok@fastpost.pl wagę, wymiary palety oraz kraj, miejscowość i kod pocztowy nadawcy, odbiorcy. Dokonamy wyceny i prześlemy w odpowiedzi na zapytanie. Zapoznaj się z dostępną ofertą a następnie w przypadku realizacji czekamy na przesłanie pełnych danych nadawcy oraz odbiorcy palety. Podaj termin nadania palety, zapłać za zamówienie i wydrukuj list przewozowy.

Wszystkie przesyłki paletowe międzynarodowe dostarczamy do nawet najbardziej odległych zakątków na ziemi. Wysyłka palet za granicę nigdy nie była taka prosta!

Aktualności

Fatalna passa DHLa

Fatalna passa DHLa

Z przykrością musimy stwierdzić, że pomimo obietnic przewoźnika sytuacja z odbiorami i doręczeniami w firmie DHL nie ulega poprawie. Ostatnie zgłos...
Czytaj dalej »
Obniżka cen RABEN!

Obniżka cen RABEN!

Drogi Kliencie z przyjemnością informujemy, że w związku ze zmianą warunków w RABEN ceny na usługi zostały obniżone. Nowe ceny obowiązują od...
Czytaj dalej »
Zasady pakowania paczek kurierskich Kontakt z kurierem

Newsletter

Zapisz się by otrzymywać informacje o promocjach