Załóż bezpłatne konto

Przesyłki międzynarodowe Oferta dla firm

Międzynarodowe przesyłki paletowe

Potrzebujesz ekspresowo wysłać palety za granicę? Skorzystaj z kuriera online dostępnego na naszej stronie internetowej FastPost.pl. Znajdziemy dla Ciebie najtańszą ofertę i zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Współpracujemy z najlepszymi przewoźnikami na rynku, którzy specjalizują się w międzynarodowym transporcie. Nie wymagamy minimalnej ilości zamówień. Realizujemy zamówienia firm i osób prywatnych. Wszystkie przesyłki są dla nas równie ważne.

Wysyłka za granicę może być tania!

Jeśli chcesz nadać palety kurierem za granicę wystarczy przysłać do nas na bok@fastpost.pl wagę, wymiary palety oraz kraj, miejscowość i kod pocztowy nadawcy, odbiorcy. Dokonamy wyceny i prześlemy w odpowiedzi na zapytanie. Zapoznaj się z dostępną ofertą a następnie w przypadku realizacji czekamy na przesłanie pełnych danych nadawcy oraz odbiorcy palety. Podaj termin nadania palety, zapłać za zamówienie i wydrukuj list przewozowy.

Wszystkie przesyłki paletowe międzynarodowe dostarczamy do nawet najbardziej odległych zakątków na ziemi. Wysyłka palet za granicę nigdy nie była taka prosta!

Aktualności

Nasz nowy profil na Facebook`u

Dzień dobry! Chcemy zaprosić wszystkich na nasz świeżo uruchomiony profil  Facebook`owyZnajdziesz na nim:- ciekawostki dotyczące wysyłek-...
Czytaj dalej »

Wizyta prezydenta USA w Warszawie

Drogi Kliencie,uprzejmie informujemy, że w  związku z wizytą prezydenta Stanów Zjednoczonych w Warszawie, w dniach 4-6 lipca 2017 pojaw...
Czytaj dalej »
Zasady pakowania paczek kurierskich Kontakt z kurierem

Newsletter

Zapisz się by otrzymywać informacje o promocjach