Załóż bezpłatne konto

Przesyłki międzynarodowe Oferta dla firm

Przesyłki zagraniczne listowe

Potrzebujesz ekspresowo wysłać list za granicę? Jesteś w dobrym miejscu! Korzystając z naszego kuriera online, otrzymasz porównanie cen usług wykonywanych przez międzynarodowe firmy kurierskie.

Jak to działa?

  • Wypełnij formularz wyceny wybierając opcję „koperta zagraniczna”. Wprowadź kraj, wagę i wymiary listu. Możesz wypełnić opcje dodatkowe, takie jak ubezpieczenie przesyłki.
  • Po kliknięciu przycisku „wyceń”, otrzymasz zestawienie dostępnych przewoźników oraz cen wysyłki za granicę. Po wybraniu najbardziej korzystnej oferty, przejdź do zamówienia kuriera.
  • Możesz wybrać termin, w którym kurier zjawi się po Twoją przesyłkę, zapłacić za nadanie listu online oraz wydrukować list przewozowy.

Cały proces powinien zająć Ci parę minut. Pamiętaj, że działamy 24 h na dobę. W każdej chwili możesz nadać przesyłkę online i zamówić kuriera nawet na ten sam dzień.

Tanie przesyłki międzynarodowe – FastPost.pl

Zamawiając kuriera przez nasz portal, masz gwarancję braku dodatkowych opłat i ukrytych kosztów przesyłki. Celem naszej firmy jest szybkie i bezpieczne dostarczenie Twojego listu za granicę. Współpracujemy ze sprawdzonym przewoźnikiem międzynarodowym – firmą UPS, której specjalnością są zagraniczne przesyłki.

Zależy Ci na czasie? Wyślij list za granicę z FastPost.pl. Gwarantujemy ekspresową wysyłkę, profesjonalną obsługę klienta i bezpieczne dostarczenie Twojej koperty do celu.

Aktualności

Wysyłka paczek do Niemiec

Wysyłka paczek do Niemiec

Dla dużego grona naszych klientów wysyłających przesyłki międzynarodowe do Niemiec przygotowaliśmy specjalną ofertę. W naszej ofercie u...
Czytaj dalej »
Paczkomaty w ofercie FastPost.pl

Paczkomaty w ofercie FastPost.pl

Miło nam zakomunikować o poszerzeniu naszej oferty o usługi InPost Paczkomaty. Aktualnie jest to najtańsza opcja nadawania przesyłek do 25kg. &nbs...
Czytaj dalej »
Zasady pakowania paczek kurierskich Kontakt z kurierem

Newsletter

Zapisz się by otrzymywać informacje o promocjach