Załóż bezpłatne konto

Przesyłki międzynarodowe Oferta dla firm

Przesyłki zagraniczne listowe

Potrzebujesz ekspresowo wysłać list za granicę? Jesteś w dobrym miejscu! Korzystając z naszego kuriera online, otrzymasz porównanie cen usług wykonywanych przez międzynarodowe firmy kurierskie.

Jak to działa?

  • Wypełnij formularz wyceny wybierając opcję „koperta zagraniczna”. Wprowadź kraj, wagę i wymiary listu. Możesz wypełnić opcje dodatkowe, takie jak ubezpieczenie przesyłki.
  • Po kliknięciu przycisku „wyceń”, otrzymasz zestawienie dostępnych przewoźników oraz cen wysyłki za granicę. Po wybraniu najbardziej korzystnej oferty, przejdź do zamówienia kuriera.
  • Możesz wybrać termin, w którym kurier zjawi się po Twoją przesyłkę, zapłacić za nadanie listu online oraz wydrukować list przewozowy.

Cały proces powinien zająć Ci parę minut. Pamiętaj, że działamy 24 h na dobę. W każdej chwili możesz nadać przesyłkę online i zamówić kuriera nawet na ten sam dzień.

Tanie przesyłki międzynarodowe – FastPost.pl

Zamawiając kuriera przez nasz portal, masz gwarancję braku dodatkowych opłat i ukrytych kosztów przesyłki. Celem naszej firmy jest szybkie i bezpieczne dostarczenie Twojego listu za granicę. Współpracujemy ze sprawdzonym przewoźnikiem międzynarodowym – firmą UPS, której specjalnością są zagraniczne przesyłki.

Zależy Ci na czasie? Wyślij list za granicę z FastPost.pl. Gwarantujemy ekspresową wysyłkę, profesjonalną obsługę klienta i bezpieczne dostarczenie Twojej koperty do celu.

Aktualności

Wstrzymanie odbiorów palet przez DPD!!

Wstrzymanie odbiorów palet przez DPD!!

Ze względu na dużą ilość zleceń przewoźnik DPD do odwołania wstrzymał możliwość nadawania palet na terenie całego kraju. Niestety nie posiadamy inf...
Czytaj dalej »

Palety niestandardowe już aktywne

Usługa nadawania palet niestandardowych została przywrócona. Aktualnie przewoźnikiem obsługującym transport jest Rhenus Logistics.Automatycz...
Czytaj dalej »
Zasady pakowania paczek kurierskich Kontakt z kurierem

Newsletter

Zapisz się by otrzymywać informacje o promocjach