Załóż bezpłatne konto

Przesyłki międzynarodowe Oferta dla firm

Międzynarodowe przesyłki lotnicze

W naszej ofercie znajdziesz najtańsze przesyłki kurierskie zagraniczne, które realizowane są przez renomowanego przewoźnika UPS. Dostarczamy paczki w każde miejsce na świecie – bezpiecznie i tanio. Jedyne, co Cię ogranicza to maksymalna waga przesyłki – 70 kg. Zamów kuriera online bez wychodzenia z domu. Działamy 24 h na dobę!

Jak to działa

  • W kalkulatorze wycen paczki wybierz opcję „paczka zagraniczna”. Standardowo wypełnij wagę i wymiary przesyłki. Nie zapomnij o podaniu kraju oraz kodów pocztowych nadawcy, odbiorcy i wybraniu opcji dodatkowych, takich jak ubezpieczenie paczki.
  • W kolejnym etapie otrzymasz cennik dostępnych usług kurierskich. Wybierz opcję, która najbardziej Ci odpowiada i przejdź do złożenia zamówienia.
  • Dokonaj płatności online i wydrukuj list przewozowy.

Wysłanie paczki za granicę nigdy nie było tak proste. Zamów kuriera, a my zajmiemy się resztą.

Bezpieczne i tanie usługi kurierskie

Korzystając z naszych usług masz pewność, że nie zaskoczą Cię dodatkowe opłaty za zagraniczne przesyłki. Nie wiążemy się z Tobą żadną umową! Płacisz dokładnie tyle, ile obliczył kalkulator wycen paczki. Nie wymagamy również minimalnej ilości zamówień. Naszym priorytetem jest świadczenie usług kurierskich na najwyższym poziomie, dla każdej zainteresowanej osoby. Możesz być właścicielem firmy lub osobą prywatną. Każda paczka jest dla nas tak samo ważna.

Najtaniej z FastPost.pl

Przesyłki lotnicze nie muszą być drogie. Składając zamówienie na usługi kurierskie przez nasz portal FastPost.pl, masz dostęp do pełnego cennika. Gwarantujemy zero ukrytych kosztów i ekspresową obsługę!

Aktualności

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!
Czytaj dalej »

Plan pracy w okresie Świąt Bożego Narodzenia 2017

Szanowni Klienci, w związku z okresem przedświątecznym oraz świątecznym zmienia się plan pracy biura FastPost.pl, który przedstawiamy poniże...
Czytaj dalej »
Zasady pakowania paczek kurierskich Kontakt z kurierem

Newsletter

Zapisz się by otrzymywać informacje o promocjach