Załóż bezpłatne konto

Przesyłki międzynarodowe Oferta dla firm

Ekspresowa wysyłka dokumentów

FastPost.pl to łatwy w użytkowaniu kurier online. Jeśli masz do nadania przesyłkę i poszukujesz najtańszego kuriera – jesteś w dobrym miejscu. Skorzystaj z naszej porównywarki cen i znajdź najlepszą ofertę dla siebie. Wszystko to bez wychodzenia z domu, 24 h na dobę.

Jak działa zamówienie kuriera?

  • Wypełnij formularz – wprowadź wagę i wymiary koperty, którą chcesz wysłać. Otrzymasz natychmiastowe porównanie cen nadania przesyłki oraz dostępnych przewoźników.
  • Wybierz ofertę, która najbardziej Ci odpowiada i zamów kuriera online! Kurier przyjedzie do Twojego domu, aby odebrać przesyłkę w wybranym terminie, nawet tego samego dnia.
  • Wydrukuj list przewozowy, dokonaj płatności online i czekaj na kuriera!

Brak ukrytych kosztów

Zamawianie kuriera online jest zupełnie proste i tanie. Masz wgląd we wszystkie dostępne oferty cenowe, możesz ustalić termin przyjazdu kuriera i nadania przesyłki. Ty oszczędzasz czas i pieniądze, a my zajmujemy się formalnościami.

Zaufani przewoźnicy

Współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi: UPS, DPD, DHL, FEDEX, K-EX. Dzięki wieloletniej znajomości danych przewoźników, możemy udzielić gwarancji, że Twoje przesyłki listowe zostaną dostarczone bezpiecznie do celu. Kurier odbierze od Ciebie list i w ekspresowym tempie dostarczy do odbiorcy.

Oferta biznesowa – tanie przesyłki

Jeśli prowadzisz biznes, który wymaga ciągłego nadawania listów i przesyłek, ta oferta jest dla Ciebie. Dla naszych klientów, którzy w miesiącu wysyłają ponad 40 przesyłek, przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.


Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, nie zwlekaj - zamów kuriera online. Nasza strona działa 24h na dobę. Nadaj przesyłkę kiedy chcesz!

Aktualności

Ważne! Zmiany warunków realizacji przesyłek DPD, DHL i UPS.

Ważne! Zmiany warunków realizacji przesyłek DPD, DHL i UPS.

Szanowni Klienci, w ciągu kilku ostatnich dni dochodziły do nas niepokojące informacje od nadawców oraz samych firm kurierskich dotyczące pr...
Czytaj dalej »
Auta z windą dla palet do 1000kg

Auta z windą dla palet do 1000kg

Szanowny kliencie, poniżej komunikat od przewoźnika Erontrans. Od dnia 06.06.2018.  Zostaje wprowadzone ograniczenie wagowe, a ...
Czytaj dalej »
Zasady pakowania paczek kurierskich Kontakt z kurierem