Załóż bezpłatne konto

Paczki zagraniczne

FastPost to łatwy w obsłudze kurier online. Nadasz u nas paczki i przesyłki zagraniczne za pośrednictwem sprawdzonej firmy kurierskiej UPS. Dzięki błyskawicznej obsłudze, Twoja paczka dotrze do celu w ekspresowym tempie. Nasze usługi kurierskie nie mają granic – wysyłamy paczki nawet w najbardziej odległe zakątki świata. Jedyne, co nas ogranicza, to waga Twojej przesyłki, której maksymalna wartość wynosi 70 kg.

Najkorzystniejsze ceny przesyłek – FastPost.pl

Zastanawiasz się, ile mogą kosztować zagraniczne przesyłki? Skorzystaj z naszego kalkulatora wyceny paczki. Wystarczy, że podasz w nim, ile waży Twoja paczka oraz jakie są jej wymiary. Nie zapomnij, aby wybrać opcję „paczka zagraniczna” i wypełnić kody pocztowe nadawcy, odbiorcy. W kolejnym etapie nasz generator poda Ci dostępne ceny, z których możesz wybrać najbardziej korzystną opcję. Po dokonaniu płatności online, kurier zjawi się po odbiór Twojej przesyłki.

Samochodem, samolotem!

Usługi kurierskie na przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem firmy UPS, która oferuje przewóz lądowy lub powietrzny. Dzięki temu Twoja paczka dotrze do celu nawet w dwa dni! Prowadzisz sklep internetowy? Ekspresowa przesyłka za granicę jest już możliwa dzięki usłudze lotniczej online na FastPost.pl (dopuszczalna waga przesyłki wynosi 70 kg).

Profesjonalne usługi kurierskie online – 24h na dobę!

Serwis FastPost.pl działa przez całą dobę, dzięki czemu nasze usługi kurierskie są dostępne w każdej chwili. Zapomnij o czekaniu w kolejce na poczcie i nadawaj paczki ze swojego domu. Wysyłka kurierska przesyłek za granicę jeszcze nigdy nie była tak prosta. Przejdź do wyceny paczki i przekonaj się, jakie to proste!