Załóż bezpłatne konto

Cennik

Usługi kurierskie FastPost - cennik

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług najlepszych firm kurierskich realizujących przesyłki krajowe i międzynarodowe. Przygotowaliśmy dla naszych klientów korzystne oferty na wysyłkę paczek kurierskich, a także specjalne promocje dla klientów biznesowych.

Najlepsze firmy kurierskie w atrakcyjnych cenach do Twojej dyspozycji.

Zawsze aktualną cenę dla Twojej przesyłki sprawdzisz w kalkulatorze.

 

Przesyłki krajowe paczkowe

Przesyłki krajowe paletowe

Przesyłki międzynarodowe

Usługi dodatkowe

 

 

Jeśli wysyłasz powyżej 30 przesyłek miesięcznie zapytaj o ofertę dla biznesu.


Oszczędzamy Twój czas i pieniądze!

Jeżeli poszukujesz firmy, która wykonuje kompleksowe usługi kurierskie online, odbierze od Ciebie paczkę i dostarczy ją do adresata – to jesteś w dobrym miejscu. Realizując przesyłki kurierskie za pośrednictwem Fastpost.pl oszczędzasz nie tylko swój czas, ale również pieniądze. Cały proces zajmie Ci nie więcej niż 3 minuty. Ponadto dopilnujemy, żeby Twoja paczka bezpiecznie dotarła do celu.

 

Porównywarka usług kurierskich

Chcesz sprawdzić, jak najtaniej nadać przesyłkę? Wystarczy, że w naszej porównywarce wpiszesz wymiary, wagę i kod pocztowy Twojej paczki. Nasz system wyceni Twoją przesyłkę i zaproponuje Ci możliwie najniższe ceny spośród dostępnych przewoźników. W zależności od tego, czy wybierzesz transport lądowy lub lotniczy, Twoja paczka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych.

 

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące naszej oferty – skontaktuj się z nami. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!